UNIQA Raiffeisen Software Service Kft. logo

Szoftvertesztelő

  • Cég neve

    UNIQA Raiffeisen Software Service Kft.

  • Munkavégzés helye

    1053 Budapest, Kossuth L. u. 7-9.

  • Fizetés

    Bónusz

  • Elvárások

    • Német felsőfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Az osztrák tulajdonban lévő Raiffeisen Software GmbH budapesti leányvállalataként több, mint  25 éve fejlesztünk a Raiffeisen Bank számára szoftvereket.

IT megoldásaink naponta közel 5 millió elégedett banki ügyfelet szolgálnak ki Ausztriában. Dinamikusan bővülő budapesti csapatunk erősítésére keresünk kollégát az alábbi pozícióra:

FELADATOK:

  • A sprint aktuális megvalósítási feladataira vonatkozó tesztek kidolgozása és lebonyolítása
  • Tesztelés az alkalmazás frontendjén keresztül illetve a service interfészeken keresztül is (pld. Postmanon)
  • A szükséges tesztkonstellációk létrehozása/lekérdezése és az eredmények ellenőrzése az adatbázisban
  • A konkrét hibakonstellációk leírása és a hibaelemzés támogatása
  • Szoros együttműködés a követelménymérnökökkel és fejlesztőkkel
  • Regressziós tesztesetek karbantartása és végrehajtása
  • A szoftver élesítése előtti tesztek elvégzése a különböző tesztkörnyezetekben
  • Aktív részvétel meetingeken (napi, becslés, sprint tervezés)

MUNKAKÖR BETÖLTÉSÉNEK FELTÉTELEI:

  • Alkalmazástesztelésben és tesztesetek fejlesztésében (tesztelemzés) szerzett tapasztalat
  • Banki folyamatokkal kapcsolatos ismeretek (online banking), különösen a fizetési tranzakciókkal kapcsolatban
  • Üzleti banki tapasztalat (MBS vagy EBICS szabvány előny)
  • Műszaki/informatikai végzettség
  • SQL ismeretek
  • Szervezőkészség, strukturált szemlélet
  • Agilis folyamatmodellek terén szerzett tapasztalat
  • Csapatorientált munkastílus
  • Nagyon jó német nyelvtudás

ELŐNYT JELENT

  • Programozási ismeretek

Munkavégzés helye:

  • 1053 Budapest, Kossuth L.u.7-9.

CSATLAKOZNÁL?

Légy tagja egy sikeres és jó hangulatú csapatnak, ahol belvárosi iroda, jó munkakörülmények, modern munkakörnyezet, nyugodt, szakmai légkör vár.

Amennyiben szeretnél a banki szféra számára fejlesztési projektekben részt venni, várjuk jelentkezésed magyar és német nyelvű önéletrajzzal valamint a fizetési igény megjelölésével!

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • Tesztelő, Tesztmérnök