MADS - Márton Áron Iskolaszövetkezet logo

Szoftvertesztelő diákmunka - III. kerület

  • Cég neve

    MADS - Márton Áron Iskolaszövetkezet

  • Munkavégzés helye

    1033 Budapest, Ángel Sanz Briz út 13.

  • Fizetés

    Bruttó 2 100 Ft/óra bér
    Számolja ki a nettó fizetést bérkalkulátorunkkal! Bérkalkulátor
  • Munka típusa

    • Szakmai gyakorlat
    • Diákmunka
    • Rugalmas munkaidő
  • Módszertan és szoftverek

    • Jira
    • Agilis
    • Scrum
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • Felhasználói szintű funkcionális és felderítő tesztelés saját fejlesztésű alkalmazásainkon és weboldalainkon a hibák kiszűrése és a felhasználói élmény emelésének céljával
  • A manuális tesztek végrehajtása előre megírt tesztforgatókönyvek és a mentor utasítása alapján
  • Az elvégzett tesztek eredményének dokumentálása, hibák rögzítése
  • A tesztelési folyamatok megismerését követően javaslattétel a tesztelési folyamatok továbbfejlesztésére
Munkaidő: Hétfő és péntek között heti 30 óra vállalása, rugalmasan.
Munka időtartama: Hosszútávú

Elvárások

  • Érvényes nappali tagozatos aktív, vagy passzív hallgatói jogviszony (passzív félév esetén csak 25 éven aluli diákok jelentkezését tudjuk elfogadni)
  • Folyamatban lévő felsőfokú szakirányú tanulmányok
  • Tesztelői módszertanok iránti érdeklődés
  • Jó monotonitástűrés
  • Alapos, precíz munkavégzés
  • Jó kommunikációs készség, nyitott személyiség, csapatjátékos hozzáállás, rugalmasság
  • Felelősségteljes munkavégzés
  • Heti 30 óra munkavégzés

Előnyt jelent

  • Atlassian Jira eszköz ismerete
  • Automata tesztelés iránt érdeklődés
  • Tesztelői tapasztalat
  • Alapszintű angol nyelvtudás

Amit kínálunk

  • A bruttó bér 2024. január 1-től egyenlő a nettó bérrel havi bruttó 576 601 Ft-ig, ha még nem töltötted be a 25. életéved. Az 576 601 Ft-os összeg fölött 15% SZJA-t kell vonnunk továbbra is.
  • A kedvezmény azokra a hónapokra jár, amelyekben a fiatal a 25. életévét még nem töltötte be.
  • A kedvezmény abban a hónapban érvényesíthető utoljára, amelyben a fiatal betölti a 25. életévét.

Céginformáció

A Microsec Zrt. egy 100+ fős, 38 éves szakmai múlttal rendelkező, tisztán magyar tulajdonban levő informatikai vállalkozás, amely piacvezető az általa nyújtott szolgáltatásokban Magyarországon. Kulcsszerepet töltünk be az elektronikus aláírással kapcsolatos szolgáltatások területén, egyike vagyunk az európai szintű minősített bizalmi szolgáltatóknak. Cégünk fejleszti és üzemelteti a cégbíróságok informatikai rendszerét, az online céginformációs szolgáltatást és az elektronikus cégeljárást. Cégünk új üzletága az intelligens járművek és önvezető autók kommunikációjának hitelesítéséhez világszinten az elsők között nyújt informatikai szolgáltatást. Bővülő feladatainkkal összhangban létszámban is folyamatosan növekszünk.

A jelentkezem gombra kattintás után kérlek csatold önéletrajzod!