Szoftvertesztelő

  • Cég neve

    3Dhistech

  • Munkavégzés helye

    Budapest,Budapest XIV. kerület,Öv utca 3.

  • Egyéb juttatások

    • Egészségpénztár
    • Cafeteria

    • Teljes munkaidő
    • Home office
    • Általános munkarend
  • Tech stack

    • ISTQB
  • Módszertan és szoftverek

    • Agilis
    • Scrum
    • Istqb
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 3-5 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

3Dhistech

A 3DHISTECH a digitális patológiában, digitális mikroszkópok, laboreszközök fejlesztésében és gyártásában élenjáró, Európában piacvezető magyar vállalat.

Fejlesztéseinkkel olyan orvostechnikai eszközöket bocsátunk a diagnosztika és a kutatások szolgálatába, amelyek egyedülálló módon teszik lehetővé a szövettani, genetikai eltérések megjelenítését, kiértékelését és archiválását.

Kulcsszavunk az Innováció!

Eredményeinket üzleti sikereinken felül számos díjjal is elismerték. Innovációs Nagydíj, többszörös Innovatív Exportőr díj, Nemzetközi Digitális Mikroszkóp versenyen, többszörösen díjazott.

A nemzetközi vállalatok után az egyik legtöbb szabadalmat benyújtó magyar cég vagyunk.

Amit kínálunk:

  • hibrid munkavégzés (2 nap HO, 3 nap irodában)
  • versenyképes alapbér, plusz széleskörű béren kívüli juttatások -> (cafeteria, egészségpénztár, ebédtámogatás, célprémium rendszer)
  • mentorprogram, szakmai fejlődési lehetőség
  • innovatív, K+F projektekben való részvétel
  • csendes, nyugodt, befogadó, modern munkakörnyezet
  • saját őrzött parkoló, fedett biciklitároló, zuhanyzási lehetőség
  • csocsóasztal, pingpong asztal, kültéri kondipark

Folyamatosan keresünk szoftverfejlesztőket az alábbi csapatainkba: Futó projektjeink

Ismerj meg minket személyesen!

Az állásinterjú nálunk általában egy körös előremutató beszélgetés, amely során megismerhetjük céljaid, elképzeléseid és bemutatjuk a környezetet, ahol dolgozunk, az eszközöket, amiket fejlesztünk.

Feladatok:

  • agilis szoftverfejlesztésben és tervezésben való részvétel
  • manuális és automatizált tesztszcenáriók definiálása és végrehajtása
  • integrációs tesztek végrehajtása
  • teszteredmények kiértékelése
  • tesztelést érintő dokumentáció elkészítése
  • hibajegyek kezelése
  • szoros együttműködés a tesztcsapat tagjaival, programozókkal és termékmenedzserekkel
  • tesztautomatizálás fejlesztésében való részvétel

Elvárások:

  • legalább 3-5 év hardverközeli szoftvertesztelői tapasztalattal rendelkezik
  • legalább egy szoftverfejlesztési módszertant ismer
  • minőségorientált szemléletű
  • analitikus gondolkodásmódú, pontos, precíz, igényes a munkájára
  • jól kommunikál és nem ijed meg, ha problémába ütközik

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • Tesztelő, Tesztmérnök

Előny:

  • SCRUM ismerete
  • ISTQB FL/CTFL vizsga
  • agilis szoftverfejlesztés ismerete
  • orvosbiológia iránti érdeklődés
  • angol nyelvtudás
  • tesztautomatizálás terén szerzett tapasztalat