Szoftvertesztelési koordinátor

  • Cég neve

    TRENDENCY ONLINE Zrt.

  • Munkavégzés helye

    1092 Budapest, Knézits utca

  • Egyéb juttatások

    • Szakmai tréningek

    • Teljes munkaidő
    • Home office
    • Alkalmazotti jogviszony
    • Rugalmas munkaidő
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 3-5 év tapasztalat
    • Középiskola

A Trendency bővülő csapatának tagjaként változatos projektekben veszünk részt: a hagyományos CMS, webshop, portál, okostelefon alkalmazások fejlesztése mellett startupok termékfejlesztéseiben és egyéb nemzetközi és hazai backend és frontend projektek szokták napjainkat kitölteni.

A szakmai fejlődést céges workshopokkal és Udemy előfizetéssel, a kollégák jó hangulatát pedig hóindító szendvicsezéssel, szülinapi tortázással, korlátlan kávé-és sörfogyasztással támogatjuk – emellett szeretünk biliárdozni, csocsózni, pókerezni, társasozni, tartunk LAN partikat is.

Ha szeretnél minket megismerni, hogy meggyőződj arról, valóban itt a helyed, küld el hozzánk a jelentkezésed, egy beszélgetés keretében ismerd meg a lehetőséget és hozz egy döntést.

RÁD VÁRÓ FELADATOK:

  • Egy adott projekt tesztelési csapatának vezetése, napi feladataik koordinálása
  • Napi tesztelési feladatokban való aktív részvétel
  • Tesztek tervezése, írása, futtatása, karbantartása
  • Tesztterv kidolgozása és tesztforgatókönyvek írása
  • A tesztelésekhez és a futtatókörnyezethez kapcsolódó dokumentáció elkészítése
  • A tesztelésből kiesett hibák dokumentálása hibajegyekben
  • A hibajavítás nyomonkövetése, szoros együttműködés a fejlesztőkkel és a projektmenedzserekkel
  • Iránymutatás és aktív részvétel a tesztelői tudásbázis építésében
  • Esetenként ügyfél demókon való részvétel, és oktatás levezénylése
  • Adott esetben segítségnyújtás az automata tesztelésben
  • Manuális tesztelés, bugok rögzítése, kezelése

TE VAGY AZ IDEÁLIS JELÖLT SZÁMUNKRA, HA:

  • 4+ éves tapasztalattal rendelkezel a tesztelésben
  • Legalább 2 évet töltöttél el team lead pozícióban
  • Magabiztosan használsz legalább egy ticketing rendszert és tesztmenedzsment eszközt
  • Érted az üzleti igényeket és nem riadsz meg az ügyfelektől
  • Gyorsan átlátsz komplex rendszereket
  • Ismered az E2E, regressziós és funkcionális tesztelés módszertanát
  • Jártas vagy a következő eszközökben/nyelvekben: HTML, CSS, DevTools
  • Tapasztalat back-end tesztelésben (API hívások, Postman, stb…)
  • Stabil programozási alapok és legalább egy programnyelv alapszintű ismerete
  • Dolgoztál korábban több tesztelésben használt eszközzel is, például: Selenium, Cucumber, JUnit, Cypress, Robot Framework, Postman, SoapUI…
  • Legalább egy IDE magabiztos ismerete

Továbbá:

  • Analitikus gondolkodásmóddal rendelkezel
  • Vidám, barátságos, nyitott személyiség vagy
  • Kreatív és proaktív vagy
  • Minőségorientált szemlélet jellemez

ELŐNYÖDRE VÁLIK:

  • CMS rendszerek tesztelésében szerzett tapasztalat
  • ISTQB vizsga
  • Automata tesztelésben szerzett tapasztalat
  • Tapasztalat adatbázis lekérdezések írásában
  • Szakmai angol nyelvismerettel rendelkezel

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Szakmai tréningek, képzési tervek, céges workshopok
  • Belvárosi lokáció, IX. kerületi irodánk könnyen megközelíthető
  • Projektcsapatok, családias hangulat
  • Kedvezményes fogászati kezelések több budapesti helyszínen
  • Trendency VIP membership (egészségbiztosítás,plusz szabadnapok)
  • Konyha, kávé, tea, sörcsap
  • Hónapindító reggelizések, szülinapi tortázások, gyümölcsnapok
  • Rugalmas munkaidő, hibrid munkavégzés (heti 3-4 nap homeoffice) vagy távmunka
  • Bicikli tároló, zuhanyzási lehetőség
  • Kutyabarát munkahely

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • Tesztelő, Tesztmérnök