Szoftverszolgáltatás rendszertámogató

    Codebase Kft.

  • Munkavégzés helye

    1037 Budapest, Bokor utca 15.

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Szakmai tréningek

    • Teljes munkaidő
    • Home office
    • Alkalmazotti jogviszony
    • Rugalmas munkaidő
  • Tech stack

    • SQL FRONTEND API
  • Módszertan és szoftverek

    • Scrum
    • Trello
  • Biztosított eszközök

    • Monitor (2 db)
    • Windows
    • Desktop PC
    • Headset
  • Elvárások

    • Angol felsőfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Főiskola

Állás leírása

Feladatok

A Codebase Kft., amely 20 éves szakmai múltra tekint vissza, a HR operációs szolgáltatások elismert szereplője, saját fejlesztésű szoftverszolgáltatásokkal és kapcsolódó ügyviteli megoldásokkal támogatja közép- és nagyvállalati ügyfeleit. Két fő termékünk, a béren kívüli juttatások adminisztrációját és a munkaidő, valamint szabadságok kezelését optimalizáló rendszereink jelenleg több mint 200 ügyfélvállalatnál 80 000-nél több felhasználó mindennapjait könnyítik meg.
A rendszertámogató pozícióban a feladataid részét képezi:

  • Telefonos és email támogatás a rendszerek külső felhasználói (főleg az ügyfelek kapcsolattartói) felé.
  • A hatáskörödön túlmutató kérdések, problémák, új igények eszkalációja a többi támogató, fejlesztő , vagy vezető munkatárs felé.
  • A nyilvántartott igények folyamatos kezelése, felügyelete, kommunikáció az ügyfelek és a belső felelősök felé.
  • Részvétel a problémák és új igények megoldásának tesztelésében.
  • Állandó tanulás, önképzés, ötletek és elképzelések szállítása a céget illető bármely területen.

Elvárások

  • Kiemelkedő kiváló kommunikációs készségek a csapatmunka és az ügyfélkapcsolatok hatékony kezelése érdekében.
  • Felsőfokú végzettség.
  • Legalább 2 év szakmai tapasztalat.
  • Tárgyalási szintű angol nyelvtudás.
  • Precizitás, lojalitás, megbízhatóság.

Előnyt jelent

  • Tapasztalat webes rendszerek támogatásában
  • Technológiai ismeretek, tapasztalat pl.: .NET, SQL Server, frontend technológiák, API

Amit kínálunk

  • Dinamikus és támogató csapat, ahol nagyra értékeljük az újító ötleteket és bátorítjuk a folyamatos tanulást és az önálló elképzelések megvalósítását.
  • Versenyképes juttatási csomag, amely magában foglalja a cafeteria rendszert, egészségügyi szűrőprogramot, és támogatást a szakmai továbbképzésekhez.
  • Munka és magánélet kényelmes egyensúlyának elősegítése a rugalmas munkaidő, és a hibrid munkavégzés révén.
  • Modern és kényelmes irodai környezet, amely elősegíti a produktív munkavégzést és a csapatszellem kialakulását. Az irodánk jól megközelíthető helyen található, és különféle kényelmi szolgáltatásokat biztosítunk.

Munkahelyi extrák

  • Zuhanyzási lehetőség
  • Céges rendezvények
  • Kerékpártároló
  • Ingyen kávé, üdítő
  • Játéksarok

Céginformáció

Jövőképünk a technológiai innovációra és a folyamatos fejlesztésekre épül. A meghirdetett pozícióban új munkatársunkként kulcsszerepet játszol abban, hogy ügyfeleink elégedettségén keresztül fejleszd üzletünket.

A "Jelentkezem" gombra kattintva kérjük küldd el pályázatod. Kérjük csatold önéletrajzod, motivációs leveledet. Szívesen vesszük, ha megjelölöd bérigényedet is.