Szoftverfejlesztő

  • Cég neve

    VECTOR KFT.

  • Munkavégzés helye

    6000 Kecskemét, Sörház utca 7.

    • Teljes munkaidő
    • Home office
    • Általános munkarend
  • Tech stack

    • DELPHI SQL HTML JAVASCRIPT PHP LARAVEL C
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Főiskola

Állás leírása

Feladatok

  • Vállalatirányítási rendszerünk és az ehhez kapcsolódó egyedi megoldások, interfészek karbantartása, továbbfejlesztése
  • Ügyfeleinknél felmerülő, teljesen új igények fejlesztése
  • Új, modern technológiák felhasználásával történő fejlesztésekben való részvétel
  • Ügyfélszolgálati és projektvezetői csapat technikai támogatása

Elvárások

  • Magabiztos Delphi nyelven történő programozási készség
  • Tapasztalat Microsoft SQL adatbáziskezelőben
  • Ismeretek a .NET keretrendszerben
  • Objektum orientált gondolkodásmód
  • Verziókezelő rendszerek használatának ismerete
  • Kiváló problémamegoldó képesség
  • Magas szintű önállóság, de csapatmunkára való alkalmasság is
  • Tapasztalat szoftvertesztelésben és hibakeresésben

Előnyt jelent

  • Vállalatirányítási, ügyviteli rendszerekben való jártasság
  • Alapvető számviteli ismeretek
  • Webes fejlesztésekben szerzett tapasztalat (HTML, JavaScript, TypeScript, PHP)
  • Laravel vagy hasonló webes keretrendszerek ismerete
  • Tapasztalat más programozási nyelvekkel (pl. C#)
  • BSc vagy MSc diploma szoftverfejlesztés/informatika területen

Amit kínálunk

  • Stabil, biztos vállalati háttér
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Modern munkakörnyezet
  • Összetartó csapat, jó munkahelyi légkör
  • Home office lehetőség

Céginformáció

Cégünk a magyar informatika meghatározó szereplője, és a digitális fejlődés egyik éllovasa. Több mint 30 éve vagyunk jelen a piacon, és fő tevékenységünk a saját fejlesztésű vállalatirányítási rendszerünk folyamatos korszerűsítése és karbantartása. Innovációra és szakmai fejlődésre ösztönözünk, és arra törekszünk, hogy munkatársaink a legmodernebb technológiákkal dolgozhassanak.

Jelenleg az ERP-fejlesztő csapatunk erősítésére keresünk új kollégát!
Várjuk olyan kezdő programozók jelentkezését is, akik motiváltak a folyamatos tanulásra és valóban a szoftverfejlesztés területén szeretnének elhelyezkedni. Ha meggyőzöl minket a benned rejlő potenciálról, mi lehetőséget adunk a közös munkára!

További információkat cégünkről a www.vector.hu oldalon találsz.

Ha állásajánlatunk felkeltette érdeklődésedet, megfelelsz az elvárásoknak, várjuk jelentkezésedet! Amely mindenképp tartalmazza a fényképes szakmai önéletrajzodat, motivációdat és fizetési igényedet!