Szoftverfejlesztő

  • Cég neve

    Országos Mentőszolgálat

  • Munkavégzés helye

    1134, Budapest, Róbert Károly krt. 77.

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Nyugdíjpénztár

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 5-10 év tapasztalat
    • Főiskola

Állás leírása

Feladatok

  • Agilis módszertanok figyelembevételével végzett Full Stack fejlesztés (Desktop és webalkalmazások készítése);
  • Részvétel a fejlesztési és bevezetési feladatokban, valamint azok dokumentálásában;
  • Kapcsolattartás és szoros együttműködés rendszerszállító partnereinkkel, valamint szakterületeinkkel;
  • Projektekben részvétel, valamint önálló projektvezetés;
  • DBA feladatok, SQL (DDL, DQL, DML, DCL, TCL) önállóan és csapatmunkában;
  • Adatelemzések, adattisztítások, adatmigrálások kivitelezése/támogatása.

Elvárások

  • Szakirányú felsőfokú végzettség;
  • Desktop, valamint webalkalmazások Full Stack fejlesztésében és karbantartásában min. 5 év releváns tapasztalat;
  • C# és .NET - Visual Studio - alapos ismerete, napi szintű használata (előny: Clipper. Pascal, Borland Delphi ismerete)
  • Hálózatok, agilis módszertanok, valamint webes technológiák átfogó ismerete;
  • Oracle, MSSQL, MYSQL adatbázis-szerverek üzemeltetési és használati ismerete (előny: a DBASE adatbázisok ismerete)
  • SQL lekérdezésekben, tárolt eljárások- és függvények készítésében, valamint használatában való jártasság;
  • Microsoft Office (Outlook, Word, Excel) felhasználói szint feletti használata;
  • Jó kommunikációs készség;
  • Megbízható, precíz, igényes és felelősségteljes önálló munkavégzés;
  • 90 napnál nem régebbi, a 2020. évi C. törvényben meghatározott speciális erkölcsi bizonyítvány;
  • Egészségügyi alkalmasság.

Előnyt jelent

  • Active Directory kezelésben szerzett gyakorlat;
  • Projektek lebonyolításában szerzett tapasztalat;
  • Rendszerek integrációjában, rendszerek közötti interfészek kialakításában szerzett gyakorlat;
  • Relációs adatmodellek készítésében és használatában szerzett gyakorlat;
  • SharePoint ismeretek, gyakorlati használatában szerzett tapasztalat.

Amit kínálunk

  • Stabil munkahely, megbecsülést nyújtó szervezet;
  • Szolgálati igazolvány, amely számos kedvezményre jogosít;
  • Családbarát juttatások (pl. iskolakezdési támogatás, Mikulás csomag);
  • Munkatársi, családi mobil flotta kedvezmény;
  • SZÉP-kártya, valamint Önkéntes Nyugdíjpénztári juttatás.

Foglalkoztatás jellege:

  • Határozatlan idejű;
  • Teljes munkaidős;
  • Egészségügyi szolgálati jogviszony.

A munkavégzés helye: 1134, Budapest, Róbert Károly krt. 77.

  • Fényképes szakmai önéletrajz, és motivációs levél a bérigény megjelölésével;
  • Nyilatkozat arról, hogy a pályázati anyagot a pályázat elbírálásában résztvevők megismerhetik;
  • Nyilatkozat arról, hogy a pályázati anyagban foglalt személyes adatainak a pályázati eljárással összefüggésben szükséges kezeléséhez hozzájárul;
  • Elektronikus úton a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva a munkakör feltüntetésével „Szoftverfejlesztő”.