Szoftverfejlesztési igazgató

  • Cég neve

    GriffSoft Zrt.

  • Munkavégzés helye

    6723 Szeged, Felső Tisza-Part 31-34.

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Céges üdülés, üdültetés
    • Szakmai tréningek
    • Egészségbiztosítás

  • Elvárások

    • Angol felsőfok
    • 5-10 év tapasztalat
    • Főiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

A GriffSoft 35 éve meghatározó szerepet tölt be az ügyviteli szoftverek piacán saját fejlesztésű Forrás gazdálkodási rendszerével.  Magyar tulajdonú, dinamikus, lendületes és innovatív cégünk három városban is jelen van: Budapesten, Szegeden és Székesfehérváron. Közel 1000 vállalat, közigazgatási, költségvetési intézmény, Önkormányzat használja szerteágazó feladataira, az általunk fejlesztett Forrás és SmartBrick rendszereket, valamint ezek informatikai és szakmai szempontból kiemelten támogatott moduljait.

A három évtizedes tapasztalat biztos alapokat nyújt a GriffSoft dolgozói számára, melynek alappillérei a szakmaiság és a rugalmasság. Büszkék vagyunk arra, hogy minden kollégánkkal folyamatosan együtt fejlesztjük a céget, így a leghatékonyabban, a legjobb megoldásokat szállítjuk ügyfeleink változatos igényeinek megfelelően. Cégünk fő értéke, a magas szakmai színvonalú megoldás, amely komoly kihívást jelent egyéni szinten is, ezért olyan elkötelezett, önálló és értékteremtő kollégákat keresünk, akik felelősségteljesen néznek szembe a kihívásokkal.

Fejlesztéseink és ötleteink kiapadhatatlan Forrásként szolgálnak az ambícióval bíró, akár junior, akár senior szakembereknek. Termékpalettánk folyamatosan bővül, újabb és újabb megoldásokat találunk ki, legyenek ezek robosztus integrált teljes körű ügyviteli rendszerek, mesterséges intelligenciával támogatott, folyamatautomatizált, elektronikus ügyintézést szolgáló szoftver megoldások, vagy mindenki számára könnyen kezelhető látványos mobil alkalmazások.

Az izgalmas kihívásokhoz és új projektekhez a leendő kollégát keressük csapatunkba:

szegedi munkavégzéssel /on-site

Mi a munkakör?

A szoftverfejlesztési igazgató a GriffSoft kulcsfontosságú szerepében a fejlesztési vezérigazgató-helyettessel és a fejlesztési csoportvezetőkkel együttműködve felelős lesz a Forrás ügyviteli rendszerünk és más termékeink fejlesztéséért.

Ez a pozíció megköveteli az ügyviteli, a szoftverfejlesztési és a vezetői tapasztalatot, hiszen a feladatai a szoftverfejlesztési tervek kialakítása és végrehajtása, a releváns technológiák kiválasztása és bevezetése, továbbá a fejlesztési folyamatok, módszertanok és kollégák folyamatos fejlesztése. Ezek mellett kulcsszerepet vállal a termékfejlesztés hatékonyságának és a szoftverminőség növelésében is.

Leendő kollégánk erős problémamegoldó képessége, szakmai nyitottsága és hajlandósága az önképzésre a siker kulcsai közé tartoznak. Elvárásunk, hogy képes legyen kimozdulni- és a felelősségi körébe tartozókat is mozdítsa ki a komfortzónájukból, olyan környezetet teremtve, ahol az egyének képesek tanulni és új gondolatokat hozni.

Elvárások

  • Szakirányú egyetemi/főiskolai végzettség
  • Több éves ügyviteli szoftverfejlesztési projektekben szerzett tapasztalat
  • Minimum 5 év vezetői tapasztalat
  • Átfogó projekt módszertani ismeretek (agilis módszerek)
  • Szakmai angol nyelvismeret
  • Rendszerszemlélet, stratégiai látásmód
  • Határozott személyiség
  • Proaktivitás, kezdeményező készség
  • Erős kommunikációs és prezentációs képesség
  • Gépjárművezetői jogosítvány* (ügyfelek, telephelyek közötti ingázás elkerülhetetlen)

Mi jelenthet előnyt?

  • Szoftverfejlesztési gyakorlat
  • Microsoft technológia ismerete
  • Termékfejlesztésben szerzett gyakorlat
  • Forrás ügyviteli rendszer ismerete
  • Gazdasági, számviteli ismeretek
  • Nemzetközi tapasztalat

Milyen feladatokkal jár a munkakör?

  • Részvétel egy technológiai és generációváltásban HR szempontból
  • Fejlesztési csoportvezetők irányítása
  • Forrás ügyviteli rendszer és egyéb termékek fejlesztésének irányítása
  • Fejlesztési folyamatok és módszertanok folyamatos újragondolása és optimalizálása
  • Fejlesztési tervek kialakítása és teljesítése
  • Fejlesztési hatékonyság és szoftverfejlesztés növelése

Amit kínálunk

  • Igazgatói fizetésen túl munkavállalói résztulajdonosi programban részvétel
  • Folyamatos szakmai kihívások, lehetőség egy új, akár nemzetközi GriffSoft felépítésére
  • Csillogó és szúrós szemű, de magas szakértelemmel rendelkező kollégák
  • Szakmai fejlődés: képzéstámogatás, szakmai konferenciákon való részvétel biztosítása
  • További juttatások (Szép kártya, Medicover egészségbiztosítás, kedvezményes nyaralás)

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • Projektmenedzsment
  • IT, fejlesztési vezető