Szoftver tesztelő

  • Cég neve

    SESSIONBASE Kft.

  • Munkavégzés helye

    1116 Budapest

  • Egyéb juttatások

    • Munkába járás támogatás

    • Teljes munkaidő
    • Home office
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

Milyen feladatokra számíthatsz nálunk?
  • Saját fejlesztésű ügyviteli rendszerek funkcionális és regressziós tesztelése
  • Tesztesetek megtervezése és végrehajtása
  • Tesztelés eredményének dokumentálása
  • Fejlesztés során felmerülő hibák felderítése
  • Hibajegyek létrehozása, kezelése
  • Hibajavítások nyomon követése
  • Saját munkával kapcsolatos dokumentációs feladatok ellátása
  • Kapcsolattartás más érintett területekkel
  • Együttműködés a fejlesztőkkel

Elvárások

  • Precíz, pontos, önálló munkavégzés
  • Jó kommunikációs készség
  • Csapatmunkára való nyitottság
  • Jó probléma megoldó készség
  • Analitikus gondolkodás
  • Áttekintő képesség, folyamatszemlélet, rendszerszemlélet

Előnyt jelent

  • Jira hibajegy kezelő rendszer ismerete,
  • Confluence dokumentáció kezelő rendszer ismerete
  • SQL alap ismeretek

Amit kínálunk

  • Versenyképes fizetés
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Szakmailag felkészült, összetartó, támogató csapat
  • Hibrid – irodai és otthoni munkavégzés

Céginformáció

A SessionBase Kft. mérnökinformatikus csapata professzionális megoldásokat biztosít cégek igényeire szabva. Sokéves szakmai tapasztalattal és számos elégedett ügyféllel rendelkezünk.

A „Jelentkezem” gombra kattintás után kérem, csatolja magyar nyelvű fényképes önéletrajzát fizetési igény megjelölésével.