Szociális ügyintéző

  • Cég neve

    Református Szeretetszolgálat

  • Munkavégzés helye

    1125 Budapest, Nógrádi utca 12-14.

  • Fizetés

    Bruttó 450e - 550e Ft havi bér
    Számolja ki a nettó fizetést bérkalkulátorunkkal! Bérkalkulátor
  • Egyéb juttatások

    • Munkába járás támogatás

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 3-5 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

Az Otthon iránt érdeklődőket  tájékoztatja  telefonon és személyesen.
-  intézi a kérelmekkel kapcsolatos adminisztrációt,
- egyeztet és kapcsolatot tart a várakozókkal,
- vezeti a nyilvántartásokat,
- részt vesz a gondozási szükséglet vizsgálatában,
- vezeti a beköltözéssel kapcsolatos adminisztrációt (megállapodások elkészítése),
- naprakészen  figyelemmel kíséri a határidőket,
- elkészíti a KENYSZI jelentést,
- intézményi statisztikák elkészítéséhez adatokat szolgáltat,
- ellátja az iktatási, postázási feladatokat.

Elvárások

középfokú vagy felsőfokú szociális iskolai végzettség
szociális területen szerzett munkatapasztalat
önálló és pontos munkavégzés
jó írásbeli és szóbeli kommunikációs képesség
stressztűrő képesség
magas szintű MS Office ismeret

Előnyt jelent

felsőfokú szociális végzettség
szociális  területen szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • megbízható, stabil munkahely
  • heti 40 órás munkavégzés
  • vidéki munkavállalóknak vonat vagy távolsági autóbusz bérlet árának 86 %-nak megtérítése,
  • BKK bérlet,
  • 50%-os MÁV utazási utalvány,
  • munkahelyi meleg étkezés biztosítása.

Munkahelyi extrák

  • Ingyen ebéd

Céginformáció

Kálvin János Református Idősek Otthona a következő pozícióba keres munkatársat: