Budapest Főváros VI. Kerület Terézvárosi Polgármesteri Hivatal logo

Szociális ügyintéző

    Budapest Főváros VI. Kerület Terézvárosi Polgármesteri Hivatal

  • Munkavégzés helye

    1067 Budapest

  • Fizetés

    Bruttó 326e - 638e Ft havi bér
    Számolja ki a nettó fizetést bérkalkulátorunkkal! Bérkalkulátor

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Főiskola

Állás leírása

Feladatok

A kinevezés határozatlan időtartamra szól, hat hónap próbaidő kikötésével.

A szociális ügyintéző feladatai:

  • az önkormányzat által nyújtott, szociális rászorultságtól függő pénzbeli és természetbeni támogatásokra - a saját ellátási körzetből - benyújtott kérelmekkel összefüggésben a tényállás tisztázásához szükséges eljárási cselekmények elvégzése (igazolások beszerzése, társhatóság megkeresése, környezettanulmány készítése), döntéshozatal, továbbá adminisztratív feladatok ellátása (ezen belül a segélyprogramban és a PTR-rendszerben való adatrögzítés, az eljárási cselekmény rögzítése a DMS One Ultimate programban),
  • a döntéssel szemben benyújtott fellebbezés esetén a képviselő-testületi előterjesztés elkészítése

Elvárások

A munkakör betöltésének feltételei:

  • magyar állampolgárság,
  • büntetlen előélet,
  • cselekvőképesség,
  • felsőoktatásban szerzett közszolgálati, gazdaságtudományi, társadalomtudományi, jogi, bölcsészettudományi, orvos és egészségtudományi, hittudományi, pedagógus szakképzettség; vagy felsőoktatásban szerzett szakképzettség és szociális szakmacsoportba tartozó szakképesítés, vagy gyámügyi, vagy gyermekvédelmi, vagy szociális területen szerzett gyakorlat, vagy középiskolai végzettség és szociális szakmacsoportba tartozó szakképesítés, vagy gyámügyi, vagy gyermekvédelmi, vagy szociális területen szerzett gyakorlat,
  • számítógép felhasználói szintű ismerete

Előnyt jelent

  • általános szociális munkás, szociálpolitikus, jogi végzettség,
  • szociális-, vagy közigazgatási (hatósági) területen szerzett tapasztalat,
  • KIMÉRA program ismerete

Céginformáció

Az illetmény és az egyéb juttatások megállapítása a közszolgálati tisztviselőkről szóló törvény és a Polgármesteri Hivatal közszolgálati szabályzata szerint történik. A Polgármesteri Hivatalban dolgozó köztisztviselők illetményalapja 76.000 forint.

A pályázathoz csatolni kell:

  • jogszabályban meghatározott tartalommal bíró önéletrajzot,
  • a végzettséget igazoló dokumentumok másolatát,
  • három hónapnál nem régebbi erkölcsi bizonyítványt,
  • nyilatkozatot arról, hogy a benyújtott pályázatot a pályázati eljárásban résztvevők megismerhetik

A pályázat benyújtása:
- postai úton, vagy
- személyesen (zárt borítékban)
Kérjük, a dr. Mogyorósi Sándor jegyző nevére címzett borítékra írják rá: „pályázat szociális ügyintéző munkakörre”
Cím: Terézvárosi Polgármesteri Hivatal, 1067 Budapest, Eötvös u. 3.