Szociális Intézményvezető

  • Cég neve

    Menton Jobs

  • Munkavégzés helye

    Magyarország,Veszprém,Pápa,

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 3-5 év tapasztalat
    • Főiskola

Állás leírása

Menton Jobs

Szeretet missziót folytató partnerünk most regionális intézményvezetőt keres telephelyei szakami támogatására és vezetésére. Amennyiben részese szeretnél lenni egy szociális missziónak, várjuk jelentkezésed.

Feladatok, amikben számítunk Rád:

-       A régióhoz tartozó, (jelenleg 3 intézmény) vezetők, (kb 15 fő) munkájának koordinálása és ellenőrzése

-       Az intézmények törvényes, gazdaságos, hatékony, magas szakmai színvonalú működésének biztosítása szervezeti célok mentén

-       A telephelyek szakmai munkájának tervezése, szervezése, koordinálása, az intézmények ellátottakkal való feltöltése

-       Dolgozók fejlesztése, újszerű szakmai modellekről szóló javaslatokkal

-       Törvényi és jogszabályi megfelelést szem előtt tartása

-       Együttműködés a debreceni központtal, a szakmai vezetőkkel és a társosztályokkal

-        Hr feladatok ellátása (toborzás, adminisztrálás, interjúk)

Várjuk jelentkezésed, amennyiben az alábbiakban magadra ismersz:

-       1/2000 SzCsM rendeletben foglalt szakirányú felsőfokú végzettség

-       Valamely szociális intézményben szerzett vezetői tapasztalat

-       Nagyfokú rugalmasság, utazási hajlandóság a mindennapokban

-       Nyitott, kommunikatív személyiség

-       Szervezett, struktúrált gondolkodásmód

-        B kategóriás jogosítvány, saját gépjármű

Amit munkádért cserébe nyújtunk:

-       Havi bónusz

-       Intézmény vezetői pótlékok

-       Év végi teljesítmény bónusz

-       Továbbképzések finanszírozása

-       Utazási költségtérítés

-       Laptop, Telefon

-       Stabil, családias, összetartó légkör