Szobatakarító

  • Cég neve

    Danubius Hotels Zrt.

  • Munkavégzés helye

    Budapest

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Szakmai tréningek
    • Munkába járás támogatás

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Általános iskola

A Danubius Hotels budapesti szállodáiba szobatakarító kollégákat keresünk! Igényes környezetben, családias hangulatban biztosítunk hosszú távú lehetőséget Kollégáinknak fizikai területen is. Akár kevés tapasztalatod van, akár tapasztalt szobatakarítóként jelentkezel, várjuk önéletrajzod!

Feladatok:

  • Kollégáiddal Te leszel felelős azért, hogy a vendégek elégedetten foglalják el színvonalas szobáikat.
  • A rend és a tisztaság fenntartása lesz a fő feladatod, mind a szobákban, mind a közös helyiségekben - betartva a munkavédelmi előírásokat.
  • Szeretnénk, ha nyitottan és hatékonyan működnél együtt kollégáiddal és területi vezetőkkel.
  • Számítunk rád, ha meghibásodnak egyes műszaki termékek vagy bútordarabok, hogy a hozzáértők minél előbb tudjanak segíteni.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Te leszel a legjobb szobatakarítónk, ha udvariasan és segítőkészen fordulsz a vendégekhez és kollégáidhoz.
  • Ha nem csak szépérzéked van, kitartásod is a mindennapi munkához.
  • Amit kérünk: jó fizikum, minimum alapfokú iskolai végzettség.

Amit kínálunk:

  • Befogadó, barátságos munkatársi légkör vár rád már az első naptól.
  • Az alapbéren kívül kimagasló cafeteria rendszerünk van, melyet szabadon választható módon kérheted akár SZÉP kártyára, vagy kérheted plusz bérként.
  • Ingyenes személyzeti étkezést biztosítunk Neked.
  • Díjmentesen gondoskodunk munkaruhádról, védőcipődről.
  • A Danubius munkatársi kedvezményekkel pedig családtagjaiddal és barátaiddal kedvezményes áron tudsz megszállni a Danubius szállodáinkban.

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Takarítás, Tisztítás

Ha felkeltettük az érdeklődésed, kattints a Jelentkezem gombra és küldd el nekünk a pályázatodat!