City-West Hotel Kft. IBIS STYLES BUDAPEST CITYWEST logo

Szobalány/Szobai takarító

  • Cég neve

    City-West Hotel Kft. IBIS STYLES BUDAPEST CITYWEST

  • Munkavégzés helye

    1118 Budapest, Budaörsi út 88.

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Általános iskola

Állás leírása

Feladatok

•A szálloda vendég- és személyzeti területeinek tisztán- és rendben tartása a munkáltató által biztosított eszközökkel
•A szállodai szobák takarítása, ellenőrzése, a márka elvárásainak megfelelő színvonal betartásával
•A vendégek eseti kéréseinek (plusz párna, takaró, törölköző, szobai bekészítés stb.) teljesítése

Elvárások

•Precíz, alapos, önálló munkavégzés
•Igényesség, rendszeretet
•Megbízhatóság, diszkréció
•Vendég – és minőségközpontú munkavégzés

Előnyt jelent

•Előnyt jelent takarítás területén, kiemelten szállodaiparban szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • Vidám, dinamikus csapat, sok munkahelyi élmény
  • Stabil munkahely, nemzetközi munkakörnyezet
  • Az egész világon érvényes munkatársi kedvezményrendszer az Accor szállodáiban

Munkahelyi extrák

  • Kávézó
  • Ingyen reggeli

Céginformáció

Ibis Styles Budapest Citywest Hotel, 1118 Budapest, Budaörsi út 88.
A szálloda tömegközlekedéssel könnyen megközelíthető (Kelenföld vasútállomás, M4 metro).

Magyar vagy angol nyelvű önéletrajzzal a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva, megjelölve a havi bruttó bérigényt.