Szobalány/Szobafiú

  • Cég neve

    M 2003 Kft

  • Munkavégzés helye

    1012 Budapest, Lovas út 41.

  • Fizetés

    Prémium

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Általános iskola

Állás leírása

Feladatok

Azonnali belépéssel szobatakarítót keresünk hosszú távra teljes munkaidőben 8. kerületi Baross utcai és 9. kerületi Lónyay utcai apartmanok takarítására.

Elvárások

  • szakmai tapasztalat
  • önálló munkavégzés képessége
  • precizitás
  • igényesség
  • nyitottság

Amit kínálunk

  • hosszútávú bejelentett állás
  • 4 csillagos támogató munkakörnyezet
  • versenyképes fizetés és prémium rendszer
  • munkaruha
  • személyzeti étkezés vagy étkezés hozzájárulás

Munkahelyi extrák

  • Kávézó
  • Zuhanyzási lehetőség

Céginformáció

Cégünk 2008 óta foglalkozik szállodaüzemeltetéssel, magyar tulajdonú, stabil anyagi háttérrel rendelkező cég vagyunk, ami a pandémia időszaka alatt is aktívan működött. Jelenleg a 39 szobás 4 csillagos szállodánk mellett két apartmanházat is üzemeltetünk összesen 24 apartmannal.

Fényképes önéletrajzokat a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva várunk.