Szobalány / Szállodai szobatakarító

  • Cég neve

    Kozmo Hotel Suites & Spa

  • Munkavégzés helye

    1082 Budapest, Horváth Mihály tér 17.

  • Egyéb juttatások

    • Szakmai tréningek
    • Munkába járás támogatás

    • Alkalmazotti jogviszony
    • Beosztás szerinti munkarend
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • A szállodai vendégszobák alapos takarítása, átadása a szabványoknak megfelelően
  • Takarító és tisztítószerek használata az előírásoknak megfelelően
  • Higiéniai előírások követése és betartása
  • Takarítókocsik rendezetten, feltöltött állapotban tartása
  • Kollégákkal való együttműködés

Elvárások

  • Nyitott, barátságos személyiség
  • Önálló, megbízható, precíz munkavégzés
  • Vendégcentrikus gondolkodásmód
  • Hétköznapi műszakok mellett hétvégi és munkaszüneti napokra eső beosztások elvállalása

Előnyt jelent

  • Angol nyelv ismerete
  • Ötcsillagos szállodában szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • Jogtisztán bejelentett, határozatlan időtartamú munkaviszony
  • Teljes munkaidős munkalehetőség
  • Kiemelkedő bérezés
  • Támogató, fiatalos csapat
  • Ötcsillagos, modern munkakörnyezet
  • BKK bérlet biztosítása a munkaviszony első napjától
  • Munkába járás támogatása vidéki munkavállalók számára
  • Munkaruha és tisztításának biztosítása
  • Térítésmentes melegétkezés a szálloda személyzeti étkezdéjében

Munkahelyi extrák

  • Zuhanyzási lehetőség
  • Ingyen kávé, üdítő
  • Ingyen ebéd

Céginformáció

A Kozmo Hotelnek egy XX. században épült, gyönyörű ingatlan ad otthont, amely korának második távbeszélőközpontja volt Budapesten, majd 100 évvel később alakították át luxusszállodává.  A hotel a luxus és a kiválóság megtestesítője. Célunk, hogy minden egyes vendég, aki úgy dönt, hogy a főváros luxusszálloda ikonját, a The Leading Hotels of the World tagját választja szálláshelyéül, maradandó emlékekkel távozzon.

A "Jelentkezem" gombra kattintás után kérjük csatolja fényképes önéletrajzát!