Szobalány Supervisor

  • Cég neve

    Storage Logistic Hungary Kft

  • Munkavégzés helye

    1065 Budapest, Révay utca

  • Fizetés

    Nettó 2 000 - 2 500 Ft/óra bér

  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • Higiéniai és biztonsági szabályok szigorú ellenőrzése, betartása,
  • Munkalapok kiosztása, szobák elosztása,
  • Kapcsolat tartás a recepcióval,
  • Szobalányok beosztása elkészítése koordinálása, munkájuk ellenőrzése, szükség esetén javítása,
  • Raktárak, szükséges eszközök ellenőrzése, nyilvántartásuk kezelése,
  • Beszállítókkal való kapcsolatkezelés,
  • A megelőző karbantartási és javítási munkák jelentése a műszakiosztály részére
  • Együtt működés a felsővezetővel, az általa adott feladatok teljesítése.

Elvárások

  • Minimum középfokú végzettség,
  • Supervisor pozícióba eltöltött minimum 1 év,
  • Gyors, precíz probléma megoldó készség,
  • Udvarias magatartás, vendégorientált gondolkodás
  • Határozottság, rugalmasság,
  • Megbízhatóság.

Amit kínálunk

  • Heti 5 munkanap, 2 pihenőnap,
  • Munkaidő 8-16,30-ig ebédidővel,
  • Napi 1x meleg étkezés,
  • Igényes új munkaruha,
  • Budapesti bérlet teljes támogatása, vidéki bérlet 86%- k kifizetése,
  • Teljes munkaidő bejelentése.

Céginformáció

Budapest belvárosába egy 4 csillagos Hotelbe keresünk tapasztalt, gyakorlattal rendelkező Supervisor kollégát.

Ha szeretne egy szuper, vidám segítőkész csapattal dolgozni, ahol tisztelet és összetartás van akkor várjuk jelentkezését, fényképes önéletrajzát.