Szobalány

  • Cég neve

    7Seasons Apartments Kft.

  • Munkavégzés helye

    1061 Budapest, Király utca 8.

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Szakmai tréningek
    • Munkába járás támogatás

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Általános iskola

Szobalány

A 7Seasons Apartments kis, családi vállalkozásként kezdte meg működését, és bár mára több mint 100 fős szervezetté nőtte ki magát, a barátságos légkör továbbra is jellemez bennünket. Kényelmes és színvonalas apartmanjaink turisztikai célú hasznosítása mellett, magas minőségű szállodai szolgáltatásokkal várjuk vendégeinket, hiszen üzletfilozófiánk szerint az ő elégedettségük a legfontosabb számunkra. Minden munkatársunk számít, és hisszük, hogy mindenki munkája nélkülözhetetlen a közös siker érdekében!

Feladataid lesznek

  •  Az apartmanok rendjének, tisztaságának biztosítása
  •  Az apartman szobáinak előkészítése
  •  Szobák takarítása-bútorok tisztán tartása
  •  Ágynemű, törölköző cseréje
  •  A szobákhoz tartozó fürdőszoba tisztán tartása

Amit kínálunk

Amit Mi adunk neked:
  • Fontos tagja leszel a szervezetünknek
  • Betanulási időszak biztosítása
  • 8 órás bejelentett munkaviszony (szombati, vasárnapi, munkaszüneti beosztás is van)
  • Belvárosi, jól megközelíthető munkahely
  • Fizetett szabadság
  • Támogató vezetés, csapatépítő rendezvények
  • Pörgős, dinamikus munkahelyi légkör
  • Munkaruha biztosítása
  • Utazástámogatás (BKK vagy  Pest megye bérlet)
  • 3 hónap próbaidő után havi 37.500 Ft SZÉP kártya juttatás
  • Bónusz

Ezt kérjük Tőled

Amit mi kérünk tőled: magadra és környezetedre való igényesség, lelkesedés, megbízhatóság és pontosság

Előnyt jelenthet

Angol nyelvtudásnak nagyon örülünk.