City-West Hotel Kft. IBIS STYLES BUDAPEST CITYWEST logo

Szobalány/Szobai takarító

  • Cég neve

    City-West Hotel Kft. IBIS STYLES BUDAPEST CITYWEST

  • Munkavégzés helye

    1118 Budapest, Budaörsi út 88.

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Általános iskola

Állás leírása

Feladatok

•A szálloda vendég- és személyzeti területeinek tisztán- és rendben tartása a munkáltató által biztosított eszközökkel

•A szállodai szobák és közösségi területek takarítása, ellenőrzése, a márka elvárásainak megfelelő színvonal betartásával

•Vendégmosatás összegyűjtése és leadása

•Textíliák kezelése, hajtogatása, válogatása, összeszámolása
•A vendégek eseti kéréseinek (plusz párna, takaró, törölköző, szobai bekészítés stb.) teljesítése

Elvárások

•Precíz, alapos, önálló munkavégzés

•Igényesség, rendszeretet

•Megbízhatóság, diszkréció

•Vendég – és minőségközpontú munkavégzés

Előnyt jelent

•Előnyt jelent takarítás területén, kiemelten szállodaiparban szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • Vidám, dinamikus csapat, sok munkahelyi élmény
  • Stabil munkahely, nemzetközi munkakörnyezet
  • Az egész világon érvényes munkatársi kedvezményrendszer az Accor szállodáiban

Munkahelyi extrák

  • Kávézó
  • Ingyen reggeli

Céginformáció

Ibis Styles Budapest Citywest Hotel, 1118 Budapest, Budaörsi út 88.
A szálloda tömegközlekedéssel könnyen megközelíthető (Kelenföld vasútállomás, M4 metro).

Magyar vagy angol nyelvű önéletrajzzal a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva, megjelölve a havi bruttó bérigényt.