Szobai takarító / Szobalány

  • Cég neve

    Zeina Hotels

  • Munkavégzés helye

    1051 Budapest, Vigyázó Ferenc utca 5.

  • Fizetés

    Bruttó 380e - 420e Ft havi bér
    Számolja ki a nettó fizetést bérkalkulátorunkkal! Bérkalkulátor

  • Elvárások

    • Magyar középfok
    • Pályakezdő/friss diplomás
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • Szállodai szobák, folyosók, közösségi terek takarítása, rendben tartása
  • A munkakörébe tartozó vendég kérések teljesítése
  • Housekeeping Manager munkájának segítése

Elvárások

  • Szobalány/ szobafiú/ takarítói munkakörben szerzett tapasztalat
  • Magyar nyelv anyanyelvi szintű ismerete
  • Alapos, precíz munkavégzés
  • Terhelhetőség
  • Önálló munkavégzésre való képesség
  • Megbízhatóság
  • Vendégközpontúság

Előnyt jelent

  • Szállodában szerzett  tapasztalat
  • Angol nyelv ismerete

Amit kínálunk

  • Rugalmas beosztás
  • Összetartó csapat
  • Teljes munkaidős munkalehetőség
  • Határozatlan időtartamú munkaviszony
  • Munkába járás támogatása
  • Munkaruha biztosítása
  • Kellemes nemzetközi munkakörnyezet
  • Stabil, megbízható munkahely
  • Támogató, fiatalos és összetartó kollektíva
  • Kedvezményes szállásfoglalás partnerszállodáinkban
  • AYCM - Sportolási lehetőség

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Céges rendezvények

Céginformáció

Szeretnél egy különleges, több szállodából és étteremből álló cégcsoport tagja lenni? Szereted a tisztaságot? Igényes vagy a munkádra? Bejelentve napi 8 órát szeretnél dolgozni tiszta, kulturált környezetben? Akkor itt a helyed közöttünk!

Munkavégzés helye:
  • Prestige Hotel Budapest        1051 Budapest, Vigyázó Ferenc utca 5.

A "Jelentkezem" gombra való kattintással várjuk  magyar nyelvű önéletrajzod bérigény megjelölésével!

Reméljük, hogy hamarosan Kollégáink között üdvözölhetünk!