Szobafestő, mázoló

  • Cég neve

    Modern Kivitelezés Kft.

  • Munkavégzés helye

    6726 Szeged

  • Fizetés

    Nettó 1 600 - 2 000 Ft/óra bér Bónusz

    • Teljes munkaidő
    • Szakmai gyakorlat
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 3-5 év tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző

Állás leírása

Feladatok

  • Glettelés, festés nagyrészt géppel, esetenként kézzel;
  • További, szakmához kapcsolódó munkafolyamatok;
  • Munkaterület, eszközök rendben tartása

Elvárások

  • Releváns, többéves szakmai gyakorlat
  • Magabiztos eszközhasználat
  • Precizitás, megbízhatóság, munkára képes állapotban történő megjelenés

Előnyt jelent

  • Tapétázás ismerete
  • Gépi glettelés, festés ismerete
  • Egyéb építőipari szakmai ismeretek (pl gipszkartonos, kőműves, burkoló, asztalos, stb)

Amit kínálunk

Hosszú távra, folyamatos szegedi munkavégzésre keressük talpraesett, releváns gyakorlattal és szakmai ismeretekkel rendelkező kollégánkat. A megbízható, precíz munkavégzésért cserébe egy vidám, családias kis csapat részévé válhatsz, ahol szabadok a hétvégéid, és bejelentve,  óramű pontossággal kapod a korrekt fizetést.

Céginformáció

Cégünk 2021 óta segít megrendelőinek megvalósítani az álmaikat. Nem csak az igényes és gyors munkavégzéssel, de színválasztási, lakberendezési tanácsadással vesszük le a terhet vállaikról. Megbízhatóságunkat, és azt, hogy mindenből kihozzuk a maximumot, ügyfeleink azzal hálálják meg, hogy jó hírünket viszik és hónapokra előre bejelentkeznek, ha építkezésről, felújításról van szó.

A "Jelentkezem" gombra kattintás után kérjük, hogy küldd el rövid fényképes önéletrajzodat, melyben bemutatod, hogy milyen építőipari tapasztalattal rendelkezel.