Szobaasszony / szobai takarító

  • Cég neve

    OTP Ingatlanüzemeltető Kft.

  • Munkavégzés helye

    1039 Budapest, Kossuth Lajos üdülőpart 136.

  • Fizetés

    Nettó 250e - 265e Ft havi bér Mozgóbér Nettó 250e Ft éves bónusz
  • Egyéb juttatások

    • Étkezési jegy
    • Egészségpénztár
    • Cafeteria

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Általános iskola

Állás leírása

Feladatok

Az OTP Ingatlanüzemeltető Kft. békásmegyeri üdülőjébe (1039 Budapest Kossuth Lajos üdpt. 136.)  SZOBAASSZONY / SZOBAI TAKARÍTÓ munkatársat keres.

Főbb feladatai:
  • közösségi helyiségek napi szintű takarítása, keletkezett hulladék/szemét eltávolítása,
  • szállodai szobatakarítás mindkét formájának megismerése, és a recepció irányításával annak elvégzése (napi ill. utazótakarítás),
  • anyagmozgatás,
  • évente kétszer a ház nagytakarítása,
  • a parkban lévő szemetesek ürítése,
  • strandház napi szinten történő tisztántartása, különös tekintettel a strandszezonra,
  • konyhai kisegítés.

Elvárások

Elvárások:
  • alapfokú végzettség
  • rugalmas beoszthatóság,
  • megbízhatóság,
  • precíz, önálló munkavégzés.

Előnyt jelent

  • szállodai/vendéglátási területen szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • hosszú távú munkalehetőség
  • szakmában versenyképes juttatási csomag (béren kívüli juttatások, cafetéria)
  • kiszámíthatóság, biztos háttér
  • családias hangulat

A jelentkezéseket fényképpel ellátott szakmai önéletrajzon, a bérigény megjelölésével várjuk.