Szimulációs mérnök (R&D - E-Mobility)

  • Cég neve

    Schaeffler Savaria Kft.

  • Munkavégzés helye

    9700 Szombathely, Zanati út 31.

  • Fizetés

    Bónusz Prémium
  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Szakmai tréningek
    • Lakhatási támogatás
    • Munkába járás támogatás

  • Elvárások

    • Angol középfok vagy
    • Német középfok
    • 3-5 év tapasztalat
    • Főiskola

A Schaeffler egy dinamikus, világszerte jelen lévő technológiai vállalat, melynek sikere a vállalkozói szellemen és családi tulajdonon alapul. Érdekesnek tűnik mindez? A legjelentősebb autógyárak, valamint a repülőipar és az ipari ágazat partnereként számos lehetőséget biztosítunk szakmai és egyéni fejlődéséhez.

Főbb feladatok, munkák

  • Mechanikai véges elem számítások végrehajtása E-mobility R&D területen
  • Szimulációs módszerek és eljárások kidolgozása és továbbfejlesztése
  • Eredmények előkészítése és prezentálása a megbízó területek felé, szükség esetén megoldási javaslatok kidolgozása
  • Folyamatos, közös együttműködés a projekttagokkal koncepció fázistól a sorozatgyártásig
  • Aktív részvétel validálási folyamatban

Az álláshoz tartozó elvárások

  • Egyetemi vagy főiskolai releváns műszaki végzettség
  • Legalább középfokú angol és/vagy német nyelvtudás (napi szintű használat)
  • Legalább 3 éves releváns szimulációs területen szerzett munkatapasztalat
  • Creo Parametric és ANSYS Workbench vagy ABAQUS CAE ismeret
  • Felhasználói szintű számítógép kezelői ismeretek (MS Office)
  • Kiváló kapcsolatteremtő készség, pozitív hozzáállás, tanulási hajlandóság
  • Felelősségtudat, önálló és pontos munkavégzés

Amit kínálunk

  • Szakmai fejlődési lehetőségek dinamikusan fejlődő munkakörnyezetben
  • Versenyképes alapbér
  • Negyedéves bónusz
  • Nyári- és karácsonyi jutalom
  • Albérleti támogatás
  • Költözési támogatás
  • Egyedi munkavállalói kedvezmények és juttatások
  • Ingyenes egészségügyi szolgáltatások
  • Törvényi mértéket meghaladó bejárási támogatás
  • Cafeteria juttatás (nettó 450.000 Ft/év)

Állás, munka területe(i):

  • Mérnök
  • Gépészmérnök
  • Villamosmérnök
  • Speciális mérnöki területek

Kérjük, pályázatát a jelentkezem gombra kattintva küldje el.