Szimulációs mérnök gyakornok (WHC022117) - Diákmunka

  • Cég neve

    WHC Diák Iskolaszövetkezet

  • Munkavégzés helye

    Érd

  • Munka típusa

    • Diákmunka
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Pályakezdő/friss diplomás
    • Szakiskola / szakmunkás képző

Állás leírása

Feladatok

    • A jövő hajtásláncainak fejlesztésének támogatása, amit mások csak évek múlva láthatnak az utakon,
    • Dinamikai, rezgéstani szimulációs feladatok támogatása
    • Belsőégésű -, elektromos motor és fogaskerékhajtások rezgés és zaj (NVH) szimulációja
    • Belsőégésű motor főcsapágyszámítások és szelepvezérlés szimulációk készítése
    • Frekvencia analízis, akusztikai szimulációk (airborne-noise), topológiai optimalizálási feladatok
    • Szimulációs eredmények alapján konstrukciós javaslatok kidolgozása a mérnök kollégákkal együttműködve
    • A szimulációs terület más egységeivel történő együttműködés nemzetközi projektekben.

Elvárások

    • Folyamatban lévő MSc gépészmérnöki, járműmérnöki vagy mechatronikai mérnöki tanulmányok,
    • Minimum heti 20 óra vállalása,
    • Alap mechanikai ismeretek dinamika és rezgéstan témakörökben,
    • Angol nyelv kommunikációs szintű ismerete (német nyelvtudás előny),
    • Valamelyik az iparban használt analízis program ismerete előnyt jelent: SimLab, Abaqus, ANSA/META, Ansys, Excite
    • Jó időmenedzsment, kommunikációs képesség, hajlandóság tanulásra.

Amit kínálunk

    • Rugalmas munkaidő, otthoni munkavégzés lehetősége a munkaidő 50%-ban,
    • Munkába járás költségtérítése,
    • Mentor program,
    • Relax- és fitness szoba,
    • Kávézó és étterem az iroda épületében,
    • AVL shuttle buszok biztosítása Budapestről Érdre és vissza.

Céginformáció

Gyakornoki munkalehetőség a világ egyik vezető mobilitástechnológiai vállalatánál, amely fejlesztéssel, szimulációval és teszteléssel foglalkozik az autóiparban és más ágazatokban. Dolgozz velünk és szerezz értékes tapasztalatot!