Szezonális területi értékesítési képviselő (határozott idő)

  • Cég neve

    The HEINEKEN Company

  • Munkavégzés helye

    Keszthely, Tapolca, Veszprém vonzáskörzete

  • Egyéb juttatások

    • Egészségbiztosítás

  • Elvárások

    • Magyar anyanyelvi szint
    • Pályakezdő/friss diplomás
    • Középiskola

Szeretnél egy családias hangulatú, de nemzetközi hátérrel rendelkező csapat tagja lenni? Szeretnél egy izgalmas portfóliót képviselni a partnereink felé és piaci ismereteiddel hozzájárulni a hazai innovációk fejlesztéséhez? Akkor csatlakozz értékesítő csapatunkba, ahol értékeljük az ötleteidet és lehetőséget biztosítunk arra, hogy folyamatosan fejleszd készségeidet.

Főbb feladatok:

  • A vállalat és a rendszeresen látogatott kiskereskedelmi partnerek közötti értékesítés fejlesztése és a vállalat üzleti céljainak elérése
  • A termékek elérhetőségének, láthatóságának a biztosítása, a marketing/trade marketing aktivitások pontos végrehajtása
  • Az értékesítési területen a forgalom szempontjából legjelentősebb üzletek látogatása az előírt üzleti célok elérése érdekében, előre elkészített túraterv szerint
  • A vállalat által gyártott és forgalmazott termékek elérhetőségének üzlet szinten való biztosítása (disztribúció)
  • A vállalat piaci részesedésének megfelelő készletszint folyamatos biztosítása az üzletekben
  • Új vevők felkutatásában való aktív részvétel
  • Közreműködés szerződés megkötésében
  • Közvetlen és közvetett rendelés indukálás, biztosítva a folyamatos áruellátást
  • Merchandising tevékenység, biztosítva a termékek láthatóságát, a vállalati irányelvek szerint
  • A megfelelő polci árak kialakításának és megjelenítésének biztosítása
  • A tökéletes bolti végrehajtás biztosítása a fenntartható versenyelőny elérése érdekében

Munkakör betöltésének feltételei:

  • Microsoft Office ismerete
  • B kategóriás jogosítvány
  • Munkavégzés helye: Keszthely, Tapolca, Veszprém vonzáskörzete

Munkakör betöltése során előnyt jelent:

  • Kereskedelmi végzettség
  • FMCG területi képviselői tapasztalat
  • Angol nyelvtudás

Amit ajánlunk:

  • Családias hangulatú, stabil háttér
  • Több, mint száz éves múlttal rendelkező sörgyári környezet
  • Jó csapat és szakértő kollégák
  • Fejlődési lehetőség
  • Izgalmas, innovatív portfólió
  • Változatos béren felüli juttatások: egészségbiztosítás

Mi a HEINEKEN-nél egy büszke család vagyunk, gazdag történelemmel és örökséggel. Szenvedélyünk a kiváló sörök főzése, hiszen ebben vagyunk a legjobbak. Ízig-vérig úttörők vagyunk, igazi vállalkozók akik a jövőbe tekintenek. Összehozzuk az embereket, hiszen élményeket és emlékeket kapnak tőlünk. Ne feledd, kezedben a lehetőség, hogy rendkívüli légy és nyomot hagyj a világban. Csatlakozz hozzánk, még ma!

A HEINEKEN-nél nem csak elfogadjuk a különbözőséget, hanem hiszünk is benne, támogatjuk, és nagy hangsúlyt fektetünk rá a kollégáink, a termékeink és a közösségünk érdekében. A HEINEKEN-nél büszkék vagyunk arra, hogy egy egyenlő lehetőségeket biztosítunk, mint munkáltató. Elkötelezettek vagyunk annak érdekében, hogy egyenlő munkahelyi lehetőségeket biztosítsunk, függetlenül származástól, bőrszíntől, vallástól, nemtől, nemzetiségtől, szexuális beállítottságtól, kortól, állampolgárságtól, családi állapottól, megváltozott munkaképességtől, nemi hovatartozástól.

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Értékesítési munkatárs

Kérjük, pályázatát a jelentkezem gombra kattintva küldje el.