Szerződéskezelő munkatárs

  • Cég neve

    BAYER CONSTRUCT Zrt.

  • Munkavégzés helye

    2038 Sóskút, Homokbánya utca 3.

  • Egyéb juttatások

    • Céges autó
    • Mobiltelefon

    • Alkalmazotti jogviszony
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
    • Monitor (1 db)
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

  • Szerződésekkel kapcsolatos irodai, adminisztratív és dokumentációs jellegű feladatokat ellátása
  • Szerződések véleményezési és aláírási folyamatának koordinálása
  • Szerződések iktatása a vállalatirányítási rendszerbe (adatrögzítés)
  • Vállalatirányítási rendszerben a számlák szerződéshez kapcsolása
  • Módosítások, hiánypótlások kezelése
  • Postázandó szerződések kiküldése, nyilvántartó rendszerben való iktatása, nyomon követése
  • Társosztályokkal napi szintű kapcsolattartás
  • Egyéb, a munkakör természetéből adódó adminisztrációs feladat ellátása

Elvárások

  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Office)
  • Pozitív szemlélet, precíz, felelősségteljes munkavégzés
  • Nyitottság szakmai fejlődésre
  • Terhelhetőség és önállóság
  • Jó kommunikációs képesség szóban, írásban egyaránt

Előnyt jelent

  • Jogi végzettség
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Angol nyelvtudás

Amit kínálunk

  • Megbízható, hosszútávú munkalehetőség
  • Versenyképes juttatás
  • Fejlődési lehetőség
  • Modern irodai környezet
  • Cégautó

Céginformáció

 A BAYER cégcsoport többségében magyar tulajdonban lévő vállalkozások összessége, amely komplex építőipari és ingatlanszakmai szolgáltatásokat nyújt ügyfelei számára. A 2002-ben alakult cég alaptevékenysége eredetileg vasbeton szerkezetépítés volt, elsősorban Magyarország területén. Mára alaptevékenységünket kiegészítve generál-kivitelezéssel, fővállalkozással, építőanyag előállítással és összetett ingatlanfejlesztési feladatokkal is foglalkozunk.

A "Jelentkezem" gombra kattintás után kérjük, csatolja önéletrajzát!