Szerződés ügyintéző

  • Cég neve

    HM ARZENÁL Zrt.

  • Munkavégzés helye

    4461 Nyírtelek, Dózsa György utca 121.

  • Fizetés

    Bruttó 450e - 500e Ft havi bér
    Számolja ki a nettó fizetést bérkalkulátorunkkal! Bérkalkulátor
  • Egyéb juttatások

    • Mobiltelefon
    • Cafeteria
    • Munkába járás támogatás

    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

  • Elvárások

    • Angol alapfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • a Társaság tevékenységével összefüggő szerződések előkészítése, kidolgozása, véleményezése, koordinálása;
  • a Társaság és partnerei között létrejövő szerződések adminisztratív támogatása;
  • társszakterületekkel történő kapcsolattartás;
  • meglévő szerződések kezelése;
  • szerződés felülvizsgálat előkészítése, lebonyolítása.

Elvárások

  • legalább középfokú végzettség;
  • legalább 1-3 év szakmai tapasztalat;
  • MS Office felhasználói szintű ismerete;
  • erkölcsi bizonyítvány;
  • megbízhatóság, precizitás;
  • együttműködésre és csapatmunkára való készség;
  • önálló munkavégzés, felelősségteljes hozzáállás.

Előnyt jelent

  • jogi asszisztensi végzettség,
  • hasonló munkakörben szerzett tapasztalat.

Amit kínálunk

  • igényes és változatos, szakmai fejlődést biztosító felelősségteljes feladatok;
  • fiatalos, támogató csapat és jó hangulatú munkakörnyezet.

Munkahelyi extrák

  • Céges busz

Céginformáció

HM ARZENÁL Elektromechanikai Zártkörűen Működő Részvénytársaság (4461 Nyírtelek, Dózsa György út 121.) azonnali belépéssel, határozatlan időtartamra létesített munkaviszony keretében, teljes munkaidős foglalkoztatás céljából hirdet felvételt

Jelentkezési anyagát bérigény megjelölésével a "Jelentkezem" gombra kattintva kérjük elküldeni.