Szerződés management / Könyvelő

  • Cég neve

    Work Force Kft.

  • Munkavégzés helye

    Magyarország,Budapest

    • Teljes munkaidő
    • Home office
  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 3-5 év tapasztalat
    • Középiskola

Bevásárlóközpontok üzemeltetésével foglalkozó budapesti Partnerünk, Szerződés management / Könyvelő munkatársát keresi, aki talpraesettségével, szaktudásával, erős kommunikációs és probléma megoldó képességével, ötleteivel bővítené a már meglévő csapatot.

Olyan munkatársat keresünk, aki legalább öt év tapasztalattal rendelkezik az adott területen, barátságos, fejlődni akaró és nyitott személyiség. Amennyiben szívesen lenne egy összetartó kis csapat tagja,  küldje el a jelentkezését, hogy mielőbb egyeztethessünk a részletekről!

Ezek a feladatok várnak Rád:

  •       Bérlők szerződéseinek teljeskörű kezelése az SAP-ban

  •        Data Quality Management csapattal kapcsolattartás angol nyelven (német anyavállalat munkatársai)

  •        Bérleti szerződések számlázása SAP modulból

  •        Bérleti szerződésekkel kapcsolatos indexálások nyomon követése, számlázása

  •        Kiszámlázatlan szerződések ellenőrzése

  •        Szoros együttműködés a társosztályokkal (elsősorban bérbeadás és a bevásárlóközpontok managementje)

  •        Mellékköltség elszámolások előkészületében részvétel, számlázás

Amit kínálunk

  •       Szakmai tudásának és tapasztalatának megfelelő bért

  •       Medicover egészségbiztosítást

  •       Rewin Családtámogatási programot (havi juttatás)

  •       Emelt szabadságnapokat (+2 nap/ év)

  •       Home Office lehetőséget és rugalmas munkaidőt

  •       Hűségbónuszt

  •       Bejárási támogatást

Az álláshoz tartozó elvárások

  • Középfokú (gazdasági) végzettség, számviteli és adózási alapismeretek

  • Középszintű angol nyelvtudás

  • Legalább 3-5 év szakmai tapasztalat

  • Részletekre való odafigyelés és pontosság

  • Erős kommunikációs és probléma megoldó képesség

  • Microsoft Office

  • SAP

Az állás betöltéséhez előnyt jelent

  •       SAP - RE-FX modul ismerete

  •       Ingatlan management területen szerzett tapasztalat

Állás, munka területe(i):

  • Pénzügy, Könyvelés
  • Könyvelés
  • Pénzügyi asszisztens, Munkatárs
  • Követelés kezelés, Behajtás

 A " jelentkezés elküldése" gombra kattintva, magyar nyelvű aktuális önéletrajz csatolásával.

#LI-ÁV1

Munkaerő-kölcsönzői nyilvántartási szám: BPM/01/3621-4/2015-1519

Minősített munkaerő-kölcsönzői nyilvántartási szám: BP/0701/002114-2/2022

Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: BPM/01/3619-1/2015-974