Szervizvezető / Szerviztanácsadó

  • Cég neve

    BARA AUTÓHÁZ KFT.

  • Munkavégzés helye

    2030 Érd, Fehérvári út 63-65.

  • Fizetés

    Bruttó 600e - 950e Ft havi bér
    Számolja ki a nettó fizetést bérkalkulátorunkkal! Bérkalkulátor
  • Egyéb juttatások

    • Étkezési jegy
    • Szakmai tréningek
    • Munkába járás támogatás

    • Teljes munkaidő
  • Biztosított eszközök

    • Mobiltelefon
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

  • Szervizmunkákra érkező ügyfelek kiszolgálása
  • Ügyfelekkel való kapcsolattartás, reklamációk kezelése
  • Munkák nyilvántartása, munkákkal kapcsolatos egyeztetés a műhellyel
  • Szerelőműhely gazdaságos üzemeltetése
  • A gépkocsi javításával kapcsolatos árajánlatok készítése, prezentálása
  • A javításra átvett gépkocsik átadás-átvétele a szerelők részére, végelleőrzés
  • Vevőszolgálaton dolgozó kollégák irányítása
  • Célszámok folyamatos nyomonkövetése, kiértékelése és teljesítésre való törekvés

Elvárások

  • Hasonló munkakörben szerzett 1-3 év szakmai tapasztalat
  • B kategóriás jogosítvány
  • Minimum középfokú iskolai végzettség
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeret (MS Office programok)
  • Jó szervező- és problémamegoldó készség
  • Jó kommunikációs készség, határozott, magabiztos / elhivatott és megoldás orientált személyiség
  • Ügyfél centrikus szemléletmód
  • Megbízható, önálló, precíz munkavégzés

Előnyt jelent

  • Audi, Volkswagen, Skoda és Seat típus és rendszer ismeret
  • Audi, Volkswagen, Skoda, Seat márkák által, erre a pozícióra előírt kötelező tanfolyamok
  • Szakirányú felsőfokú végzettség
  • Angol vagy német nyelv ismerete
  • Érd környéki lakos

Amit kínálunk

  • Megalapozott képzési és továbbképzési lehetőségek
  • Biztos munkahely
  • Versenyképes fix bérezés
  • Étkezési és munkába járási támogatás

Fényképes önéletrajz, nettó fizetési igény megjelölésével