Szervizvezető (műhely és szolgáltatás operáció vezető)

  • Cég neve

    Diepeveen & Partners Kft

  • Munkavégzés helye

    2225 Üllő

  • Egyéb juttatások

    • Céges autó

  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 5-10 év tapasztalat
    • Főiskola

Állás leírása

Feladatok

A Service Manager felelős lesz a mindennapi operáció vezetéséért, különösen a Műhely / Javítás / Szerviz egységek működtetéséért, és segíti a Country Manager munkáját abból a célból, hogy a vállalatot még inkább a vállalkozásfejlesztésre és racionalizálásra lehessen kalibrálni

Vezetés:
Lokális közvetítőként/vezetőként működik az új folyamatok bevezetésében
Irányelveket állít fel a műhely szervezéséhez - a műhelyvezetővel együttműködve. Szükség esetén átveszi a műhelyvezető szerepét, például távollétében

Flottakezelés/ Műhely:

Biztosítja a flotta megfelelőségét (Minőség,  Megelőző karbantartási tervek betartása, visszahívási kampányok és kötelező ellenőrzések)
Műhelyfeladatokat ütemezi (a műhelyvezetővel együttműködve) - napi/heti/havi ütemterv
Kapcsolattartás az alvállalkozókkal/külső partnerekkel
Meghatározza a cég flottaterveit (erőforrások elemzése a szükségletekhez képest és flotta optimalizálás)
Meghatározza a cég bérleti tervét a források kihasználásának és az értékesítés maximalizálásának érdekében.
Biztosítja az új járművek minőségét (jelenti a meghibásodásokat) és az országot elhagyó járművek állapotát (figyelemmel kíséri a jármű állapotát a maximális nyereség érdekében az újraértékesítés során)

Ügyfélkapcsolatok:
Fizikailag fogadja az ügyfeleket a telepen (bérlések és szolgáltatási kérések esetén) és járművizsgálatokat végez
Fogadja és delegálja a beérkező kérelmeket
Menedzseli a meghibásodási kéréseket és aktívan priorizálja/tervezi az intézkedéseket a szolgáltatás folytonosságának és az ügyfél elégedettségének biztosítása érdekében
Proaktívan és szorosan kommunikál az ügyfelekkel (meghibásodások kezelése, a műhelyben elvégzett munkák követése )

Elvárások

Legalább aktív, középfokú angol nyelvtudás, mind szóban és írásban
Minimum 5 év tapasztalat szerviz/műhely/karbantartás üzemeltetésében, szolgáltatásiparban működő cégnél
Technikai/műszaki végzettség. Műszaki vagy közlekedésmérnöki diploma előnyt jelent
Kiváló problémamegoldó, kommunikációs és szervezői készségek
Jó vezetői képességek, mások irányítására és motiválására való képesség

Amit kínálunk

Lehetőség az aftersales üzletág kiépítésére és fejlesztésére
Lapos szervezet = gyors döntéshozatal
Pénzügyileg erős és stabil vállalat
Hamarosan egy új telephely és magas minőségű szerviz egység kerül megvalósításra

Céginformáció

Ügyfelünk egy dinamikusan és gyorsan növekvő nemzetközi csoport tagja, amely több mint egy évszázados múltra tekint vissza. Családi vállalkozásként több mint 100 évvel ezelőtt alapították őket, egyedi szolgáltatásuk a hűtött járművek / eszközök bérbeadásában pedig nemzetközi piacvezetővé tette őket. A csoport magyarországi leányvállalata néhány éve nyitotta meg kapuit, erős ügyfélkört építtettek, és kiváló beszállítói kapcsolatokat ápolnak.

A Jelentkezem gombra kattintás után kérem csatolja angol nyelvű önéletrajzát.