Szervíztechnikus (Villanyszerelő)

  • Cég neve

    Dome Facility Services Kft.

  • Munkavégzés helye

    Rugalmas munkavégzési hely - Győr-Moson-Sopron megye

  • Fizetés

    Mozgóbér Bónusz
  • Egyéb juttatások

    • Mobiltelefon
    • Cafeteria
    • Szakmai tréningek
    • Munkába járás támogatás
    • Beiskolázási támogatás

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

Mivel foglalkozunk és mire számíthatsz, ha csatlakozol a csapatunkhoz:

  • Szervíztechnikusként a szervízcsoport tagjaként fogsz dolgozni. Feladatod, az ipari, kereskedelmi és irodaházi létesítmények berendezéseinek működése, használata során felmerülő problémák megoldása lesz, valamint tervezett karbantartások végrehajtása.
  • Részlegünk, általában szerelő párokból alkotott csapatokkal dolgozik.
  • Egy csapat általában egy gépész és egy villanyszerelő szakemberből áll. (Összetettebb feladatoknál ez természetesen nagyobb létszámot és más csapat összetételt is jelenthet)
  • A közvetlen felettesed a csoportvezetődlesz, aki a részleg többi kollégájához hasonlóan segíteni fogja napi tevékenységedet, de első sorban tőle kapod a napi feladatokat.
  • A feladatokat minimum 1 hétre előre tervezzük, így a napi tevékenységekről időben értesülsz.
  • A munkákat nálunk nem papíron dokumentáljuk, hanem mobil eszközön.

Főbb feladatok:

  • Üzemeltetett létesítményekről érkező hibajelentések átfogó kivizsgálása mérések adatrögzítése, munkalapok vezetése,
  • Javításokhoz szükséges alkatrészek pontos beazonosítása, egyeztetése a csoportvezetőkkel,
  • Létesítményeken dolgozó technikus kollégák szükség szerinti helyettesítése,
  • Tervezett megelőző karbantartások elvégezése,
  • Épületek villamos rendszereihez tartozó berendezések és kiszolgáló egységek, hibaelhárítási, javítási munkáinak elvégzése:
      • szellőztető / légkezelő berendezések, karbantartása, javítása,
      • szaniter elemek, javítása (elektromos bojlerek, vízmelegítők stb.),
      • villamos elosztókban fellépő meghibásodások feltárása elhárítása (zárlat, FI relé leoldások okainak feltárása, fogyasztók ellenőrzése, meghibásodott szerelvények cseréje, javítása)
      • kültéri és beltéri világítási javítások (fényforrás cserék, előtétek, trafók, gyújtók cseréi)
      • Új rendszerek kivitelezéseiben részvétel, meglévő rendszereknél a szükséges átalakítások elvégzése.

Elvárások

Csapatunkba téged keresünk, ha:

  • Villanyszerelő / Épületvillamossági szerelő / Általános villanyszerelő végzettséggel rendelkezel,
  • Legalább 1-3 éves karbantartási munkákban szerzett tapasztalatod van,
  • Felhasználói szintű számítógépes ismereteid vannak (MS Outlook, Word, Excel),
  • B kategóriás jogosítvánnyal rendelkezel.
  • Szerződött partnereinknél keletkező munkaidőn kívüli hibaelhárításhoz készenlétet vállalsz.

Előnyt jelent

  • Ha nem ijedsz meg az új feladatoktól és az utazástól
  • Rendelkezel az alábbi végzettségek valamelyikével:
    • Hűtéstechnikai szerelő, szivárgásvizsgálati jogosultsággal HR
    • Tűzvédelmi szakvizsga
    • Erősáramú berendezések felülvizsgálói képesítés
    • Villámvédelmi felülvizsgálói képesítés
    • Szivárgás vizsgálati jogosultság HRI
    • Villamos alállomás kezelő képesítés

Amit kínálunk

  • Szakmai felkészültségednek megfelelő alapbért biztosítunk,
  • Minden évben egy alkalommal extra bónusszal jutalmazzuk munkád,
  • Havi mozgóbér rendszerünkkel értékeljük, ha kiemelkedő havi teljesítményt nyújtasz,
  • Szépkártya juttatást kapsz havonta,
  • Céges mobiltelefont biztosítunk,
  • Munkatársajánló programunkkal díjazzuk, ha te is új munkatársat hozol hozzánk,
  • Munkába járásodat támogatjuk.
  • Tudásodat nem csak elismerjük, hanem támogatjuk is. Képzési rendszerünk keretein belül, rendszeres oktatásokat biztosítunk részedre,
  • Nagy figyelmet fordítunk a szerszámok fejlesztésére, új eszközök beszerzésére, hogy a lehető leghatékonyabban végezd munkád, megbízható felszerelések segítségével.

Céginformáció

Egy vállalat legfontosabb építői nem acélból és betonból állnak, hanem a megbecsült szakemberekből, mert ők varázsolják a kihívásokat lehetőségekké!

Dinamikus növekedésünknek köszönhetően mára már több, mint 650 tehetséges szakembert foglalkoztatunk.
Nálunk a családias légkört nem egy közhelynek, hanem hétköznapoknak hívják!

Vezetőink nagy figyelmet fordítanak a következetes irányításra és az emberközpontú vezetésre, melyre mi kiemelten büszkék vagyunk.

A vállalatunk stabil erőforrásokkal, a kereskedelmi ingatlanpiac meghatározó szereplője, ingatlanüzemeltetési, energetikai és irodakivitelezési területeken.

2019-ben szakmai elismerését a Real Estate Awards, a Portfolio Property Awards és a CIJ Awards egyaránt kifejezte “Az Év Facility Management Cége” díjjal.

Önéletrajzos jelentkezésedet a jelentkezés gombra kattintva küldd el.