IMEX Szervíztechnika Korlátolt Felelősségű Társaság logo

Szerviztechnikus / Villamos Karbantartó

  • Cég neve

    IMEX Szervíztechnika Korlátolt Felelősségű Társaság

  • Munkavégzés helye

    5000 Szolnok, Piroskai út 10.

    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Mobiltelefon
    • Céges autó
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

  • Kompresszorok és sűrített levegős berendezések üzemóra szerinti rendszeres karbantartása az ügyfeleink telephelyén
  • Kompresszorok javítása: elektromos és mechanikai eredetű hibák elhárítása az ügyfeleknél / szolnoki műhelyünkben

Elvárások

  • elektromos alapismeretek: elektrotechnikus, műszerész, erősáramú berendezés szerelő vagy releváns szakma
  • gépek karbantartásában szerzett tapasztalat előny
  • jó kommunikációs készség
  • hajlandóság a belföldi utazásra
  • jogosítvány

Amit kínálunk

  • munkarend: hétköznapokon 07.00 – 16.00 között
  • betanulási időszak után felszerelt szervizautó, céges telefon
  • hazajárás céges autóval
  • hosszú betanulási időszak (legalább 6 hónap) alatt tapasztalt szerviztechnikusokkal dolgozik
  • szakmai betanítás
  • jogtisztán bejelentett bér
  • cafeteria
  • hosszú távú munkalehetőség egy megbízható cégnél

Munkahelyi extrák

  • Zuhanyzási lehetőség
  • Ingyen kávé, üdítő

Céginformáció

Az IMEX Szerviztechnika fő profilja ipari csavarkompresszorok értékesítése, telepítése, szervizelése, javítása.

A szolnoki központú cég elektromos végzettségű, villamos karbantartói tapasztalattal rendelkező szakembert keres szerviztechnikusi pozícióra.

Kérjük jelentkezéséhez csatolja magyar nyelvű fényképes önéletrajzát!