Szerviztechnikus

  • Cég neve

    UNICUM KFT.

    Rugalmas munkavégzési hely - Budapest, Fejér megye, Heves megye, Komárom-Esztergom megye, Nógrád megye, Pest megye

  • Egyéb juttatások

    • Mobiltelefon
    • Szakmai tréningek
    • Nyelvtanulás támogatása
    • Lakhatási támogatás
    • Munkába járás támogatás

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Pályakezdő/friss diplomás
    • Szakiskola / szakmunkás képző
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

Elsősorban cégünk által értékesített építőipari gépek garancia időn belüli és túli, időszakos vagy garanciális és minden ezen kívüli szervizfeladat ellátása.

Elvárások

Építőiparigép, mezőgazdaságigép vagy repülőgép szerelői és/vagy autóvillamossági szerelői végzettség
Önálló és igényes munkavégzés, jó kommunikációs készség
Nyitottság a folyamatos tanulásra és képzésre
Csapatban való együttmükődés
Napi utazási hajlandóság
B kategóriás jogosítvány

Előnyt jelent

Hasonló területen szerzett tapasztalat
Angol nyelv tudás
C kategóriás jogosítvány
Autóvillamossági ismeret
Hidraulikus rendszerek ismerete

Amit kínálunk

Stabil háttér és hosszútávú munkalehetőség
Optimális munkafeltételek (szervizautó, műhely, IT készülékek ...stb)
Versenyképes fizetés
Jó csapat és segítőkész kollégák
Folyamatos képzések
Nincs hétvégi munkavégzés

Munkahelyi extrák

  • Céges rendezvények
  • Parkoló
  • Ingyen kávé, üdítő

Céginformáció

Az UNICUM Kft magyar tulajdonú családi vállalkozás. 20 éve vagyunk jelen a magyar piacon és jelenleg 5 telephellyel rendelkezünk az országban. Mi értékesítjük Magyarország piacvezető minikotróját a YANMAR földmunkagépeket és számos kiváló terméket az országban. Cégünk folyamatos fejlődést produkál és szeretné még jobban megerősíteni piaci pozícióját az elkövetkező években.

A „Jelentkezem” gombra kattintás után kérjük csatolja magyar nyelvű fényképes önrajzát.