Szerviztechnikus

  • Cég neve

    ''SZIDO'' Kft.

  • Munkavégzés helye

    2700 Cegléd, Külső Kátai út

  • Fizetés

    Bónusz
  • Egyéb juttatások

    • Szakmai tréningek

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 5-10 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

• A beérkező szervizkérdések hatékony megoldása.
• A rábízott termékkörökkel kapcsolatos, a felhasználóktól és a szervizpartnerektől érkező műszaki kérdések szakszerű megválaszolása tanácsadással, megoldási javaslatok kidolgozásával.
• Kezeli a rábízott termékkörök cikkszám-állományát, cikkfedezet beállításait, beszerzési rendeléseit. Részt vesz ezek ár-stratégiájának alakításában.
• Kezeli a szervizpartnerek garanciális javítási elszámolásait.
• A szervizközpontra bevizsgálásra küldött termékek hibáit feltárja, jegyzőkönyvezi. Szükség, illetve megállapodás szerint javítja.
• A kivonulást igénylő esetekben hibamegállapítást, javítást, vagy szervizpartner helyszíni támogatását végez a külső helyszínen.
• Javaslataival elősegíti a szervizközpont minőségi mutatóinak javítását.
• Szakmai támogatást nyújt telefonon és/vagy e-mail-ben a szerződött szervizpartnereknek, illetve a készüléktulajdonosoknak.
• Kapcsolatot tart a külföldi beszállítókkal.
• Kezeli az alkatrész adatbázist, gazdálkodik a készlettel.
• Részt vesz a szervizpartnerek továbbképzésében.
• A munkakör első sorban irodai jellegű, esetenként műhelyben, készülékvizsgálattal és tesztelési feladattal kiegészítve.

Elvárások

• Épületgépészeti területen szerzett 5 éves szakmai tapasztalat.
• Középfokú végzettség, elsősorban épületgépészeti szakirányú.
• Tárgyalóképes angolnyelv-ismeret.

Előnyt jelent

• Gázkészülék javításban szerzett gyakorlat.

Amit kínálunk

• Versenyképes kompenzációs csomag.
• Éves bónusz.
• Innovatív környezet
• Piacvezető társaság.
• Pozitív munkahelyi légkör.
• Stabil, kiszámítható munkahely.

Céginformáció

Ha olyan munkahelyet keresel, ahol fontos számodra, hogy kölcsönösen, hosszú távon számíthassunk egymásra, akkor egymást keressük!
Mi hiszünk a csapatmunkában. Ha Te is precíz és megbízható vagy, mint a meglévő csapatunk tagjai, akkor olvass tovább cégünkről, majd lentebb jelentkezz :) :

A "SZIDO" Kft. épületgépészettel foglalkozó vállalat, az Ép-Gépész Holding Kft. tagja, mely több, mint 30 éve aktív és folyamatosan, töretlenül fejlődik. A cég nagysága ellenére nálunk a légkör családias, segítőkész, és úgy gondoljuk, többek közt ez a fajta mentalitás a sikerünk kulcsa. Gyors növekedésünk, fejlődésünk, terjeszkedésünk és a növekvő ügyfélkör miatt szerviztechnikus kollégát keresünk, akinek a gondolkodásmódja illeszkedik csapatunkba. Gyors reakcióidő, nagy teherbírás és önálló munkavégzés jellemzi.

Ha szeretnél egy jól szervezett csapat megbecsült tagja lenni, várjuk jelentkezésedet.

Küldd el Önéletrajzod bérigény megjelölésével a "Jelentkezem" gombra kattintva!