Szerviztechnikus

  • Cég neve

    Szerviz-Trade Kft.

  • Munkavégzés helye

    Országosan bárhonnan pályázható

  • Egyéb juttatások

    • Szakmai tréningek

    • Alkalmazotti jogviszony
    • Rugalmas munkaidő
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

  • Autószerelő műhelyekben alkalmazott berendezések telepítése, elektromos vagy elektronikus, esetleg mechanikai javítása, karbantartása
  • Termékek összeszerelése, tesztelése, bemutatása
  • Elvégzett feladatok precíz dokumentálása

Elvárások

  • B kategóriás jogosítvány fontos
  • Műszaki végzettség
  • Önálló munkavégzés, problémamegoldó képesség
  • Az ország egész területén történhet a szervizelési telepítési feladat
  • Elsősorban budapesti vagy Budapest környéki lakhely
  • Precíz megbízható, leellenőrizhető munka

Előnyt jelent

  • Mechanikus vagy hidraulikus gépek javítása területén szerzett végzettség vagy tapasztalat
  • Alapfokú számítástechnikai ismeretek
  • Határozott, rugalmas és eredményorientált személyiség
  • Jó kommunikációs készség

Amit kínálunk

  • Versenyképes jövedelem
  • 8 órás alkalmazotti jogviszonnyal
  • Szakmai fejlődés, rendszeres továbbképzések
  • Jó munkahelyi légkör, fiatalos lendületes csapat
  • Kihívást jelentő összetett és változatos munka

Céginformáció

Országos ügyfélkörrel rendelkező, autóipari szervizberendezéseket forgalmazó cég agilis munkatársat keres bővülő  csapatába.
Fejlődésünk sikere a folyamatos, megbízható, innovatív garázsipari technológiák szállítása, valamint a minőségi, ügyfélközpontú szolgáltatások nyújtása.
A munka inditása a hét 80%-ban Budapestről történik.