Szerviztechnikus

  • Cég neve

    SIAD Hungary Kft.

  • Munkavégzés helye

    3527 Miskolc, Zsigmondy Vilmos utca 38.

  • Egyéb juttatások

    • Mobiltelefon
    • Cafeteria
    • Szakmai tréningek
    • Nyelvtanulás támogatása
    • Munkába járás támogatás
    • Egészségbiztosítás

    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

  • Nitrogén gáz termelő berendezés tervszerű és eseti karbantartása
  • Telephelyi és vevői gázellátó rendszerek karbantartásainak elvégzése
  • A karbantartási anyagok, eszközök raktározása, készletük figyelése
  • Karbantartási tervek végrehajtásában való részvétel
  • Eszköz megrendelések teljesítésének lebonyolítása

Elvárások

  • Középfokú műszaki végzettség
  • 1-3 év karbantartásban szerzett tapasztalat
  • B. kat. jogosítvány
  • Felelősségteljes önálló munkavégzés
  • Csapatmunkára való képesség

Előnyt jelent

  • Folyamatirányítási rendszer ismerete
  • Gépészeti, vegyipari gépészeti ismeretek
  • Kompresszorok karbantartásában szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • Cafeteria: Teljes év esetén 450.000,-Ft/év ami havonta 37.500,-Ft juttatást jelent
  • Medicover egészségügyi biztosítás
  • Munkába járás támogatása
  • Hosszú távú biztos munkalehetőség, stabil nemzetközi háttér

Céginformáció

A SIAD Hungary Kft 1994-ben alakult miskolci központtal. Töltőüzemünkben ipari- élelmiszeripari- orvosi és laborgázokat palackozunk. A palackozott gázokon kívül a cseppfolyós gázok teljes skáláját biztosítani tudjuk partnereinknek. A cseppfolyós gáz előállítását a gyöngyöshalászi gyáregységünk végzi.

A "Jelentkezem" gombra történő kattintás után kérjük csatolja önéletrajzát.