Szerviztechnikus (Pest vármegye)

  • Cég neve

    BWT HUNGÁRIA Kft.

  • Munkavégzés helye

    Rugalmas munkavégzési hely - Pest megye

  • Egyéb juttatások

    • Céges autó
    • Mobiltelefon
    • Cafeteria
    • Szakmai tréningek

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 3-5 év tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

  • háztartási vízkezelő berendezések helyszíni karbantartása, hibajavítása
  • alkatrészigények meghatározása
  • az elvégzett munka helyszíni dokumentálása
  • termékpaletta kiajánlása ügyfeleknek

Elvárások

  • középfokú műszaki végzettség és/vagy gyakorlati tapasztalat
  • kiváló műszaki és manuális készség
  • rendszerszemlélet
  • ügyfélközpontú gondolkodás
  • jó kommunikációs és problémamegoldó képesség
  • ambíció a folyamatos tanulásra, új technológiák megismerésére
  • érvényes B kategóriás vezetői engedély és vezetési tapasztalat

Előnyt jelent

  • angol nyelvtudás

Amit kínálunk

  • versenyképes bérezés
  • stabil, biztos vállalati háttér, összetartó csapatok, alacsony fluktuáció
  • nemzetközi tudás és tapasztalat, folyamatos innováció
  • betanulási program
  • rendszeres termék és műszaki tréningek
  • állandó munkarend
  • dolgozói kedvezmények vízkezelő berendezéseinkre

Munkahelyi extrák

  • Céges rendezvények

Céginformáció

A víz életelixír és korlátozottan rendelkezésre álló természeti erőforrás is.
Küldetésünk, hogy minden ember számára megteremtsük azt a lehetőséget, hogy bármerre is járjon, műanyag palackos vizek vásárlása nélkül minőségi és biztonságos szűrt vízhez juthasson.
A BWT csoport Európa meghatározó víztechnológiai cégcsoportja. Innovatív és gyakran forradalmi víztechnológiai (vízkezelő, víztisztító) megoldásokat nyújtunk a vízminőséggel kapcsolatos problémákra. Olyan vízkezelő berendezéseket fejlesztünk, gyártunk és forgalmazunk, amelyek nemcsak a korszerű rendszereket védik meg, hanem környezetbarát és gazdaságos technológiák is.
A BWT Hungária Kft. legfontosabb értékei: stabilitás, tapasztalat és minőség.
Olyan ösztönző munkahelyi környezetet teremtünk Munkatársaink számára, amelyben egyedi adottságaikat kibontakoztathatják, fejleszthetik tehetségüket, kreativitásukat és megvalósíthatják törekvéseiket.

Várjuk a jelentkezéseket fényképes, magyar nyelvű szakmai önéletrajz csatolásával és a fizetési igény megjelölésével.