Szerviztechnikus (országos)

  • Cég neve

    AGRI CS Magyarország Kft.

    Rugalmas munkavégzési hely - Bács-Kiskun megye, Baranya megye, Békés megye, Borsod-Abaúj-Zemplén megye, Csongrád-Csanád megye, Fejér megye, Győr-Moson-Sopron megye, Hajdú-Bihar megye, Heves megye, Jász-Nagykun-Szolnok megye, Komárom-Esztergom megye, Nógrád megye, Pest megye, Somogy megye, Szabolcs-Szatmár-Bereg megye, Tolna megye, Vas megye, Veszprém megye, Zala megye

  • Egyéb juttatások

    • Céges autó
    • Mobiltelefon
    • Szakmai tréningek

    • Teljes munkaidő
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

  • Mezőgazdasági gépek rendszeres karbantartásainak elvégzése.
  • Telephelyre érkező gépek diagnosztikája, elektronikai javítása.
  • Partnereink meghibásodott gépeinek szervizelése a műhelyben, többnyire terepen.
  • A javításokhoz szükséges alkatrész rendelések leadása.
  • A meghibásodások és az elvégzett munkák szerviz munkalapon történő rögzítése.
  • Folyamatos kapcsolattartás a területileg illetékes kollégákkal, szervizvezetőkkel, támogató mérnökökkel.
  • Kapcsolattartás a meglévő és leendő partnereinkkel.
  • Tanácsadás ügyfeleink számára a szervizelt gépek rendeltetésszerű használatával kapcsolatban.

Elvárások

  • Gépészeti vagy autószerelői végzettség, vagy autóvillamossági szerelői, elektronikai műszerész végzettség.
  • Releváns tapasztalat mezőgazdasági gépek szervizelésében.
  • Megbízható, pontos, következetes, precíz, önálló munkavégzés a betanulás után.
  • Legalább felhasználói szintű számítógépes ismeret.
  • „B" kategóriás jogosítvány és vezetési tapasztalat.
  • Jó problémamegoldó és kommunikációs képesség.

Előnyt jelent

  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat.
  • Szakirányú végzettség (járműszerelő, mezőgazdasági gépszerelő, gépjármű technikus, elektronikai műszerész, autóvillamossági szerelő).

Amit kínálunk

  • Fix havi alapbér, teljeskörű bejelentéssel.
  • Versenyképes juttatási csomag, ezen felül teljesítménytől függő plusz jövedelem.
  • Folyamatos magas színvonalú gyártói szakképzések.
  • Céges autó, megfelelő szerszámkészlettel, mobiltelefon, laptop.
  • Tapasztalattal rendelkező szakemberektől tanulhat meg mindent.
  • Hosszútávú munkalehetőség.

Céginformáció

  • Az AGRI CS Magyarország Kft. munkatársakat keres országos hálózatába szerviztechnikus munkakörbe. Az AGRI CS Magyarország Kft., a CASE IH mezőgazdasági gépek hivatalos importőre országos hálózatába szerelési tapasztalattal, valamint mezőgazdasági gép-és alkatrész ismerettel rendelkező műszaki végzettségű szervizes munkatársakat keres. A jelentkezéseket részletes szakmai önéletrajzzal folyamatosan várjuk.