Szerviztechnikus

  • Cég neve

    NCH Hungary Kft.

  • Munkavégzés helye

    Rugalmas munkavégzési hely - Budapest, Pest megye

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria

    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Tablet
    • Mobiltelefon
    • Céges autó
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Az NCH Europe innovatív megoldásokat kínál a kenéstechnika, a vízkezelés, a szennyvízkezelés valamint a gépek és berendezések karbantartása területén. Megoldásainkat Európában az ipari és infrastrukturális szektorban használják. Az NCH Europe 26 országban van jelen, több mint 2000 alkalmazottat foglalkoztat, és az NCH Corporation egyik legnagyobb részlege, amelynek székhelye Texasban, az USA-ban található.
Vállalatunk folyamatosan fejlődik, amelynek támogatásához további Szerviztechnikus munkatársat keresünk.

A LEENDŐ MUNKATÁRS FELADATAI:

- biológiai lefolyó és szennyvíztisztító rendszerek, berendezések telepítése
- üzemanyag minőségjavító egyedi adagolórendszerek telepítése
- a már meglévő telepített rendszerek és géppark karbantartása
- a berendezések szervizelése és javítása az ügyfeleknél
- adagolótartályok feltöltése
- nyilvántartás vezetése (IPAD-en)
- technikai segítségnyújtás az értékesítési részlegnek
- jelentéstétel az értékesítési vezetőnek

A MUNKAKÖR BETÖLTÉSÉNEK FELTÉTELEI:

- villanyszerelői képesítés
- elektromos berendezések javításának és karbantartásának ismerete, összeszerelésében szerzett tapasztalat
- munkavégzés Magyarország teljes területén (előre tervezett szervizutak)
- lelkiismeretesség és pontosság
- a munkaidő önálló szervezésének képessége
- ügyféligényekhez igazodó rugalmas munkavégzési hajlandóság
- határozottság és humorérzék
- B kategóriás vezetői engedély

ELŐNYT JELENT:

- erős műszaki beállítottság
- gépészeti, épületgépészeti tapasztalat
- angol nyelvtudás

AMIT KÍNÁLUNK:

- stabil munkahely egy nemzetközi vállalatnál
- vonzó bérezés
- szakmai képzés
- teljesen felszerelt szervizjármű és munkaeszközök
- partneri légkör és támogatás a csapat minden tagjától

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Karbantartó, Szervizes
  • Szakmunka
  • Villanyszerelő

A "Jelentkezem" gombra kattintás után kérjük csatolja magyar nyelvű önéletrajzát.