Szervíztechnikus

  • Cég neve

    MSK Hungary Bt.

  • Munkavégzés helye

    4300 Nyírbátor

  • Egyéb juttatások

    • Mobiltelefon
    • Cafeteria
    • Szakmai tréningek
    • Lakhatási támogatás
    • Munkába járás támogatás

  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző
    • 'B' kat. jogosítvány

MAGYARORSZÁG (NYÍRBÁTOR) GYÁREGYSÉGÜNK SZÁMÁRA ÖNT KERESSÜK AZ ALÁBBI POZÍCIÓBA

A foglalkoztatás típusa: teljes munkaidő

Szerződés típusa: határozatlan

Utazás: maximum 75%

Az Ön feladatai:

  • AZ MSK Hungary által gyártott egyedi gépek, teljesen automatizált csomagoló berendezések külföldön, csapatban történő telepítése

Az Ön képesítése:

  • Műszaki beállítottságod van és elektromos/mechanikus szakirányú végzettséggel rendelkezel (min. középfokú végzettség)
  • Nyitott vagy a külföldi utazásokra a világ minden pontjára
  • Jól kommunikálsz, magabiztos és céltudatos vagy
  • Precízen dolgozol
  • Kiválóan megoldod a felmerülő problémákat
  • Szeretsz önállóan és csapatban is dolgozni
  • Van B kategóriás jogosítványod
  • Beszélsz angolul kommunikációs szinten

Előny, ha:

  • Van tapasztalatod erősáramú berendezések szerelésében/szervizelésében
  • Ismered a műszaki dokumentációkat (AutoCAD, EPLAN rajzok)
  • Szereztél tapasztalatot gépészeti rendszerek szerelésében/szervizelésében
  • Van tapasztalatod szakmai csapat irányításában, a napi munka koordinálásában
  • Vannak alapvető PLC programozási ismereteid
  • Rendelkezel targonca vezetői engedéllyel

Amit ajánlunk:

  • Munkáltató által szervezett és költségtérített utazások
  • Hotelekben történő elszállásolás saját szoba biztosításával
  • Előre lépési lehetőség osztályon belül
  • Céges telefon
  • Hosszú távú munkalehetőség egy erős és jövőorientált családi vállalatnál
  • Innovatív, nemzetközi környezet, csúcsminőségű gépekkel és munkaeszközökkel
  • Szerteágazó feladatok és fejlődési lehetőség, kiemelkedő bérezéssel, cafeteria
  • juttatásokkal (egészséges étkezés, sport és pihenés) és utazási támogatással kiegészítve
  • Személyre szabott nemzetközi karrierépítés lehetősége, továbbképzés támogatás
  • Gyakorlatban is működő vállalati kultúra: tiszteletteljes bánásmód, átlátható elvárások, fiatalos környezet, a tapasztalat megbecsülése

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Karbantartó, Szervizes