Szerviztechnikus

  • Cég neve

    ML Global Systems Kft.

  • Munkavégzés helye

    Országosan bárhonnan pályázható

  • Egyéb juttatások

    • Céges autó
    • Mobiltelefon
    • Szakmai tréningek

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

  • Ecofleet minden termékének és szolgáltatásának pontos ismerete
  • A vállalat belső szabályainak ismerete és betartása zökkenőmentes működés érdekében
  • Műszaki és informatikai support: Segítségnyújtás az ügyfeleknek és a társosztályon lévő kollégáknak rendszerünk használatában.
  • Együttműködés és kapcsolattartás a kollégákkal és társosztályokkal
  • Ügyfelek által küldött hibajelentés kivizsgálása, esetleges megoldása.

Elvárások

  • Műszerész, gépjárműszerelői végzettség, vagy releváns szakmai tapasztalat, például autóriasztók szerelése terén.
  • Jó kapcsolatteremtési és kommunikációs képesség
  • Motivált, energikus személyiség
  • B kategóriás jogosítvány és vezetési gyakorlat
  • Rugalmas és ügyfélközpontú szemléletmód
  • Kiváló problémamegoldó képesség

Előnyt jelent

  • 2-3 éves autóvillamossági szerelői tapasztalat
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Informatikai ismeretek, informatikai jártasság

Amit kínálunk

  • stabil, hosszú távú munkalehetőség nemzetközi környezetben
  • fiatalos csapat, nyugodt légkör
  • versenyképes bérezés
  • munkavégzéshez szükséges eszközök biztosítása
  • cégesautó
  • szakmai mentoring program
  • tréningek és oktatások a teljesítmény növeléséhez
  • munkaviszony: határozatlan idejű – teljes munkaidő
  • piacvezető termékkel dolgozhatsz, kreatív csapatban és modern munkakörnyezetben
  • profi szakemberektől tanulhatsz, kamatoztatva szakmai tudásodat
  • Tájékoztatás az álláspályázat személyes adatainak kezeléséről weboldalunkon olvasható

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Céges rendezvények
  • Parkoló

Céginformáció

Innovatív GPS alapú járműkövető és flottamenedzsment rendszer forgalmazását és telepítését végző, 2008 óta sikeresen működő, dinamikusan fejlődő cég.

Önéletrajz