Szerviztechnikus - iPhone, Mac, iPad

  • Cég neve

    TELEKOM Trade Kft.

  • Munkavégzés helye

    1132 Budapest, Visegrádi utca 18b.

  • Fizetés

    Nettó 350e - 450e Ft havi bér

  • Elvárások

    • Angol alapfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

A CareCity Apple termékekre szakosodott szervize szerviztechnikus / ügyfélszolgálatos kollégát keres!
Szeretnél egy fiatalos, összetartó, mindig vidám csapat tagja lenni? A jó munkakörülmények és kiemelkedő fizetés mellett az elvégzett munkád minősége is fontos számodra? Akkor nálunk a helyed!

Töltsd be te az éppen megüresedő pozíciónkat és légy részese a sikerünknek!
Hogy mi is lenne a feladatod?
A feladatok sokszínűek, így unatkozni biztosan nem fogsz.
A szervizbe behozott készülékeknél az első lépés a hibafeltárás.
Megfelelő diagnosztikai eszközökkel megvizsgáljuk a készüléket és ha már tudjuk mi a hiba, jöhet az árajánlat készítés.
Elfogadott árajánlat után jöhet az szervizelés, majd az ügyfél kiértesítése.

Cégünk több mint tizenöt éve foglalkozik főleg Apple termékek szervizelésével az új városközpont a Nyugati tér közelében. Szakirányú tapasztalat előny!
Jelentkezés esetén fényképes önéletrajz mindenképpen szükséges!

Elvárások

  • Igényes megjelenés
  • Társalgás szintű angol nyelvtudás
  • Jó kommunikációs készség
  • Pozitív szemlélet

Előnyt jelent

A jelentkezésénél előnyt jelent:

  • Hasonló pozícióban szerzett tapasztalat
  • Szakirányú (műszerész) végzettség
  • telekommunikációs szakirányban szerzett tapasztalat
  • Jó műszaki érzék

Amit kínálunk

  • Hosszú távú stabil munkalehetőség.
  • Versenyképes fizetés.
  • Igényes, rendezett munkakörülmények
  • Folyamatos fejlődési lehetőség
  • Jó hangulatú, fiatalos csapat

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Céges rendezvények
  • Kerékpártároló
  • Ingyen kávé, üdítő
  • Játéksarok

Céginformáció

CareCity Mobilszerviz  - Telekom Trade Kft

Kérjük csatolj a jelentkezésed mellé fényképes önéletrajzot!