Szerviztechnikus, hűtőgép szerelő

  • Cég neve

    TMK-Szerviz Kft.

  • Munkavégzés helye

    Rugalmas munkavégzési hely - Zala megye

  • Fizetés

    Nettó 350e - 400e Ft havi bér

    • Teljes munkaidő
    • Vállalkozói
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző

Állás leírása

Feladatok

  • Sörcsapoló berendezések telepítése, karbantartása.
  • Italautomaták telepítése, karbantartása
  • Vitrines hűtők szerelése (opcionális) .

Elvárások

  • Megbízható, önálló munkavégzés.
  • B kategóriás jogosítvány.

Előnyt jelent

  • Hűtőgépszerelői végzettség.
  • Villanyszerelői, gázszerelői, vagy hűtőgépszerelői tapasztalat.

Amit kínálunk

  • Munkavégzéshez gépkocsit, tabletet biztosítunk.
  • Egy átlagos vállalkozó az adott bért keresi meg, jó munka esetén azonban magasabb összeg is elérhető.

Céginformáció

Könnyen elsajátítható szervizes munkára (sörcsapoló berendezések, italautomaták telepítése, karbantartása) keresünk műszaki beállítottságú, megbízható munkatársat Veszprém megye területére. Lehetőség szerint Veszprém, Ajka illetve ezek környékén lévő lakhellyel. A munka elvégzéséhez képzést és gépkocsit biztosítunk. A pozíció betöltéséhez előnyt jelenthet hűtőgép szerelői végzettség. Havi munkabér 400.000,- 450.000,- Ft.

Fényképes önéletrajzát kérjük csatolja a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.