Szerviztechnikus

  • Cég neve

    Handl Maschinen GesmbH & Co KG

  • Munkavégzés helye

    Ausztria

  • Egyéb juttatások

    • Céges autó

  • Elvárások

    • Angol középfok és
    • Német középfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Főiskola

Állás leírása

Feladatok

  • új telepítés, üzembe helyezés és betanítás
  • hibaelhárítás a helyszínen, az ügyfél telephelyén
  • javítási, karbantartási és szervizelési tevékenységek

Elvárások

  • megszerzett műszaki végzettség gépészmérnöki, üzemmérnöki, villamosmérnöki vagy mechatronikai mérnöki területen
  • a pneumatika és a vezérlőrendszerek ismerete előny, de nem feltétel
  • német és angol nyelvtudás, valamint számítógépes ismeretek
  • megbízható, rugalmas személyiség, aki szeret csapatban dolgozni
  • hajlandóság a szomszédos országba való utazásra

Amit kínálunk

  • hosszú távú, teljes munkaidős foglalkoztatás nagyfokú személyes felelősségvállalással
  • kollegiális munkahelyi légkör
  • érdekes és változatos tevékenység
  • céges autó magánhasználatra is
  • jövedelmező bónuszrendszer
  • megállapodás szerinti bérezés

Céginformáció

Fa-, műanyag- és alumíniummegmunkáló gépek vezető szerviz- és kereskedelmi vállalata vagyunk Welsben/Ausztriában.

A technikusokból álló csapatunk megerősítése céljából Szerviztechnikus munkatársat (férfi/nő) keresünk műanyag- és alumíniummegmunkáló gépeinkhez, valamint CNC-vezérlésű berendezéseinkhez.

Felkeltettük érdeklődését? Akkor várjuk jelentkezését! Kérjük, hogy küldje el nekünk német vagy angol nyelvű dokumentumait a Jelentkezem gombra kattintva.

HANDL Maschinen GesmbH & CoKG
Hannes Haberl részére
Trauseneggerdamm 5, 4600 Wels