Szerviztechnikus, értékesítő

  • Cég neve

    Alma Service Kft.

  • Munkavégzés helye

    1046 Budapest, Fóti út 113.

  • Fizetés

    Bruttó 550e - 650e Ft havi bér
    Számolja ki a nettó fizetést bérkalkulátorunkkal! Bérkalkulátor
    Prémium

    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • MacOS
    • Mobiltelefon
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző

Állás leírása

Feladatok

  • Szerviztechnikusi feladatok ellátása
    (kijelző és akkumulátor csere, szoftveres karbantartás, Apple termékek javítása)
  • Kapcsolattartás Ügyfeleinkkel
  • Értékesítés
  • Ügyfelekkel való kommunikáció
  • Napi elszámolások vezetése
  • Számlák rendszerezése és iktatása
  • Csomagpontra érkező küldemények kezelése

Elvárások

  • Elektronikai területen műszerész készség vagy tapasztalat
  • Képes legyél önálló munkavégzésre
  • Rendelkezz minimum középfokú végzettséggel
  • Legyen jó kommunikációs és szervező készséged

Előnyt jelent

  • Mobiltelefonok szervizelésében szerzett tapasztalat
  • Rendelkezel felsőfokú végzettséggel
  • Van aktív angol nyelvtudásod
  • Szereztél már tapasztalatot adminisztratív munkakörben
  • Van értékesítési tapasztalatod

Amit kínálunk

  • Nyugodt munkakörnyezet
  • Hosszú távú munkalehetőség, stabil háttér
  • Rövidített nyitvatartás és munkarend
  • A hétvégék szabadok
  • Helyben végezhető IT másodállás lehetősége
  • Éves prémium juttatás
  • Fizetett szabadság
  • Teljes munkaidős bejelentés

Munkahelyi extrák

  • Zuhanyzási lehetőség
  • Kerékpártároló
  • Parkoló
  • Ingyen kávé, üdítő

Céginformáció

Az iPhonePont - Alma Service Kft. stabil hátterű 2019 óta folyamatosan működő vállalkozás Újpest kertvárosában, nyugodt - csendes környezetben. Elégedett vásárlókörünk évek óta visszatérően látogat bennünket. Számunkra első az ügyfeleink elégedettsége, a korrekt szolgáltatás és a bizalom.
Gyári minőségben javítjuk az almás termékek teljes skáláját, valamint széles kiegészítő kínálattal rendelkezünk.
iPhonePont fő tevékenysége a szervizszolgáltatás és a telekommunikációs eszközök és kiegészítők kereskedelme.

A jelentkezem gombra kattintva kérjük csatolja önéletrajzát!