Szerviztechnikus (Élelmiszeripari csomagológépek)

  • Cég neve

    KOGÉP KERESKEDELMI Kft.

  • Munkavégzés helye

    1212 Budapest

  • Fizetés

    Bruttó 800e - 1,1M Ft havi bér
    Számolja ki a nettó fizetést bérkalkulátorunkkal! Bérkalkulátor

    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Mobiltelefon
    • Céges autó
  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 5-10 év tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

  • Élelmiszeriparban használatos csomagológépek (flowpack, vertical, súlykombinációs és kamerás mérleg) telepítése, beüzemelése,
  • Csomagológépek valamint egyéb élelmiszeripari gépek, berendezések helyszíni szervízelése, javítása,
  • Telefonos kapcsolattartás angol (vagy német) nyelven a gépeket gyártó cégek műszaki felelőseivel, a hiba mielőbbi megoldása érdekében
  • A karbantartási munkálatok ellátása
  • Szükséges alkatrészek felmérése, ajánlat készítés
  • A feladat ellátásához szükséges adminisztráció: munkalapok megírása, riportok készítése
  • Felhasználók oktatása, az üzemeltetés műszaki-szakmai támogatása

Elvárások

  • Min. 5 év szervizelésben szerzett tapasztalat,
  • 3+ év gyakorlat csomagolástechnikában
  • Angol erős kommunikációképes nyelvtudás szóban és írásban
  • képesség önálló munkavégzésre, nyitottság a tanulásra
  • megbízhatóság, nagyfokú precizitás,
  • csapatmunka támogatása, jó kommunikációs készség
  • B kategóriás jogosítvány, vezetési gyakorlat
  • utazási hajlandóság országon belül (hosszabbtávú kiküldetések telepítéskor)

Amit kínálunk

Sütőipari és csomagoló gépek, ipari gyártóvonalak forgalmazásával és szervizelésével foglalkozó Csepeli telephellyel rendelkező nagy múltú vállalat

A "jelentkezem" gombra való kattintás után kérem csatolja magyar nyelvű önéletrajzát a bérigénye megjelölésével!