Szerviztechnikus (Dabas)

  • Cég neve

    Wellis Magyarország Zrt.

  • Munkavégzés helye

    2370 Dabas, Mánteleki út 0417.

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Szakmai tréningek
    • Munkába járás támogatás

    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
    • Mobiltelefon
    • Céges autó
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Középiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Szeretnél egy új szakmát elsajátítani és érdekel, hogy hogyan működnek a masszázsmedencék?

Ha mindenre igen a válasz, akkor TE vagy a mi emberünk!

Várunk Téged a Wellis Európa vezető jakuzzi gyártójaként

Szaniter és masszásmedence telepítő technikusnak!

Pályakezdő vagy? Semmi gond, mindenre megtanítunk!

Ha nálunk fogsz dolgozni, ezek lesznek a feladataid:

  • Masszásmedencék, szaniterek és szaunák beüzemelése, karbantartása és javítása ügyfeleknél és viszonteladó partnereknél
  • Munka megfelelő dokumentálása, munkalapok vezetése, pénzkezelés
  • Cégen belüli szakmai képzéseken való aktív részvétel
  • Szakmai tudás fokozatos elsajátítása
  • Masszásmedencék használatának bemutatása és betanítása beüzemeléskor

Feladataid elvégzéséhez szükséges lesz:

  • B kategóriás jogosítvány, vezetési rutinnal
  • Műszaki érdeklődés
  • Jó kommunikációs készség
  • Számítógépes ismeretek (Microsoft Office)
  • Önálló munkavégzés, megbízhatóság
  • Felelős munkavégzés, és a munkabiztonsági szabályzatok maximális betartása

Amit cserébe nyújtani tudunk Neked:

  • Szakmai betanulás biztosítása
  • 100%-ban magyar tulajdonú vállalati háttér
  • Szuper hangulatú, befogadó közösség, ahol, gyorsan válhatsz a csapat oszlopos tagjává
  • Jól képzett kollégák, akik számára fontos, hogy te is fejlődhess és ezért mindent megtesznek
  • Újító ötletek megvalósíthatóságának lehetősége, együttműködő vezetés
  • Képzések, tréningek támogatása, melyekre szükséged lehet munkád kimagasló ellátásához
  • Családias közösség
  • Versenyképes bér és juttatások, melyek a teljesítmény alapján tovább emelkedhetnek
  • Szervizes autó (betanulást követően), mobiltelefon, tablet
  • Változatos feladatok, izgalmas kihívások

Előny:

  • Szakmunkás végzettség (pl.: villanyszerelő, gépész) vagy szakirányú elektromos alap képzettség (pl.: gyengeáram)

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Karbantartó, Szervizes