Szerviztechnikus

  • Cég neve

    Christall Kft.

  • Munkavégzés helye

    Országosan bárhonnan pályázható

  • Fizetés

    Nettó 350e Ft havi bér Mozgóbér Jutalék
  • Egyéb juttatások

    • Céges autó
    • Mobiltelefon
    • Cafeteria
    • Szakmai tréningek

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

Rendelkezel aktív villanyszerelői végzettséggel és műszaki affinitásod is van?
Érdekelnek a mechanikai, víz és levegő rendszerek?
Ha kinőtted az apró játékok világát és kihívásként éled meg hogy ipari méretű gépekkel foglalkozz, akkor várunk magyaroroszági csapatunkba, ahol biztos megélhetésed lesz és értékeljük a tudásodat.

Elvárások

-        Villanyszerelői képesítés
-        Van legalább „B”-s jogsid, és képes vagy balesetmentesen vezetni
-        Somogy, Baranya, Tolna vagy Heves, Jász-Nagykun-Szolnok vagy Fejér megyei lakhelyed van
-        érvényes erkölcsi bizonyítvány (vagy igénylés elindítása)
-        Nem riadsz vissza a kihívásoktól, és megoldod a nehéz helyzeteket
-        Jól kommunikálsz az ügyfelekkel
-        Együtt tudsz dolgozni másokkal
-        Szeretnél fejlődni (munkához kapcsolódó képzésekkel támogatunk)
-        Jól kezeled az IT cuccokat, manapság már szinte mindenhez kell
-        Tudod mi az a PLC
-        Átlátod az összetett rendszereket
-        Munkával akarsz pénzt keresni, nem láblógatással

Előnyt jelent

Örülünk neki, ha
-        dolgoztál már vállalati kultúrában
-        szeretsz vezetni, akár napi 4 órát is
-        gyorsan tanulsz
-        értesz valamely idegen nyelven, mondjuk a német és/vagy az angol lenne a legjobb
-        Jó vagy az adminisztrációban
-        Szereted a rendet
-        Képes vagy önállóan is jól és hatékonyan dolgozni

Amit kínálunk

- Bejelentett jövedelem
- 3 hónap próbaidő alatt 350.000.-Ft, utána alapbér + mozgóbér + jutalék + cafeteria
- Céges kisteherautó
- Mobiltelefon, laptop
- változatos munkakör
- lehetőség a szakmai és személyes fejlődésre
- fiatalos csapat
- Németország egyik vezető autómosó gyártójának magyarországi képviselete

Munkahelyi extrák

  • Céges rendezvények

Céginformáció

Cégünk közel 20 éve aktív és meghatározó szereplője az autómosó berendezéseknek (mind önkiszolgáló, mind gépi mosók tekintetében). Tevékenységünk nagyrésze a szervizmunka, mely megköveteli a magas szakmai hozzáértést. Csapatunk bővítésére keressük új munkatársunkat.
Önéletrajzát elektronikus úton, fényképpel és végzettséget igazoló másolatokkal kérjük megküldeni.

A Jelentkezés gombra kattintva várjuk pályázati anyagát.