Szerviztechnikus

  • Cég neve

    B + N Referencia Zrt.

  • Munkavégzés helye

    Budapest

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria

  • Elvárások

    • Angol felsőfok
    • 3-5 év tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző

A magyar tulajdonú B+N Referencia Zrt. több mint harmincéves fennállása alatt Magyarország egyik meghatározó létesítményüzemeltető cégévé nőtte ki magát, árbevétel és a létszám tekintetében jelenleg a legnagyobb facility menedzsment és takarítócég Magyarországon.

Hiszünk abban, hogy mindenkinek joga van az egészséges és élhető környezethez, mind otthon, mind a munkahelyeken is. Hivatásunk mindent megtenni ennek elérése és fenntarthatósága érdekében.

Főbb feladatok, munkák

  • Takarító robotok üzemeltetéssel kapcsolatos folyamatok koordinálása, műszaki tanácsadása;
  • A hazai partnerekkel való kapcsolattartás;
  • Munkaigényfelvétel, nyers térkép készítése, helyszíni felmérések, teszt folyamatok végzése;
  • Helyszíni oktatások tartása, hibajelentések kezelése;
  • Folyamatok átvizsgálása, fejlesztése, statisztikák és kimutatások készítése;
  • Támogatási feladatok végrehajtása a magyar és a nemzetközi területeken;
  • Szerelési feladatok ellátása;
  • Aktív részvétel a gyártási, karbantartási és javítási folyamatokban;
  • Szerviztevékenységhez kapcsolódó adminisztratív feladatok ellátása, dokumentumkezelése, munkalapok készítése;
  • Nemzetközi gyártókkal való kapcsolattartás;
  • Szükséges alkatrészek kiválasztásában, megrendelésében való közreműködés;
  • Műhelyek és raktárak felügyelete.

Az álláshoz tartozó elvárások

  • 3-5 éves szakmai tapasztalat hasonló munkakörben;
  • Középfokú szakirányú végzettség (villamos/informatikus);
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás;
  • Objektum orientált szemléletmód;
  • Tanulásra való nyitottság;
  • B kategóriás jogosítvány;
  • Jó kapcsolatteremtő és kommunikációs készségek szóban és írásban;
  • Felelősségteljes, precíz, megbízható, proaktív, önálló munkavégzés;
  • Problémamegoldó képesség.

Amit kínálunk

  • Fiatalos, professzionális környezet, jó hangulat;
  • Kihívást jelentő feladatok, szakmai fejlődési lehetőség;
  • Kiszámítható, tervezhető beosztás, rugalmas munkaidő;
  • Versenyképes jövedelem, cafeteria rendszer;
  • Rendszeres csapatépítő tréningek;
  • Stabil nagyvállalati háttér, hosszú távú munkalehetőség, határozatlan idejű munkaszerződéssel.

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Egyéb szakmunka