Szerviztechnikus

  • Cég neve

    A.MeCoD Zrt.

  • Munkavégzés helye

    Rugalmas munkavégzési hely - Pest megye

  • Egyéb juttatások

    • Céges autó
    • Mobiltelefon
    • Szakmai tréningek

  • Elvárások

    • Angol alapfok
    • 5-10 év tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

  • Professzionális nagykonyhai gépek javítása, telepítése és használatuk betanítása
  • Bejelentett meghibásodások elhárítása
  • Kapcsolódó adminisztráció precíz elvégzése
  • Szerelési segédanyagok beszerzése

Elvárások

  • Elektromos és mechanikai jellegű szakirányú végzettség és tapasztalat
  • ‘B’ kategóriás jogosítvány
  • Alapfokú angol és/vagy német nyelvismeret műszaki leírások értelmezéséhez
  • Rugalmasság
  • Precizitás
  • Terhelhetőség
  • Önálló munkavégzés, analitikus gondolkodásmód

Előnyt jelent

  • Háztartási gép szerelői képzettség
  • Nagykonyhai berendezések javításban való jártasság
  • Felsőfokú végzettség (gépészmérnök, villamosmérnök)

Amit kínálunk

  • Hosszútávú munkalehetőség izgalmas feladatokkal versenyképes fizetéssel
  • Fiatalos, kreatív, dinamikusan fejlődő csapat
  • Folyamatos szakmai támogatás, rendszeres továbbképzések
  • Szervizautó
  • Laptop
  • Szerszámok

Munkahelyi extrák

  • Céges rendezvények

Céginformáció

Egy törökbálinti telephelyű családias, lendületes, professzionális konyhatechnológus cég legújabb csapattagját keressük. Ha elégedettséggel tölt el megjavítani egy meghibásodott berendezést, ha örömödet leled a  hibakeresés folyamatában, és szeretnél egy olyan cég értékteremtésében részt venni, ami stabil, tőkeerős, és a munkabért teljes mértékben átutalással írja jóvá, akkor köztünk a helyed. Ne habozz, jelentkezz hozzánk szerviztechnikusnak!

Fényképes önéletrajzodat bérigényed megjelölésével a “Jelentkezem” gombra kattintva juttathatod el nekünk.